Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Пътеката към гората - Page 3 Vote_lcapПътеката към гората - Page 3 Voting_barПътеката към гората - Page 3 Vote_rcap 
Cassie Hale
Пътеката към гората - Page 3 Vote_lcapПътеката към гората - Page 3 Voting_barПътеката към гората - Page 3 Vote_rcap 
Rosie Huntington
Пътеката към гората - Page 3 Vote_lcapПътеката към гората - Page 3 Voting_barПътеката към гората - Page 3 Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Пътеката към гората - Page 3 Vote_lcapПътеката към гората - Page 3 Voting_barПътеката към гората - Page 3 Vote_rcap 
Мат Покора
Пътеката към гората - Page 3 Vote_lcapПътеката към гората - Page 3 Voting_barПътеката към гората - Page 3 Vote_rcap 
Виктория Еспино
Пътеката към гората - Page 3 Vote_lcapПътеката към гората - Page 3 Voting_barПътеката към гората - Page 3 Vote_rcap 
Мери Престън
Пътеката към гората - Page 3 Vote_lcapПътеката към гората - Page 3 Voting_barПътеката към гората - Page 3 Vote_rcap 
Адриана Лима..
Пътеката към гората - Page 3 Vote_lcapПътеката към гората - Page 3 Voting_barПътеката към гората - Page 3 Vote_rcap 
Vaughn Murray
Пътеката към гората - Page 3 Vote_lcapПътеката към гората - Page 3 Voting_barПътеката към гората - Page 3 Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Пътеката към гората - Page 3 Vote_lcapПътеката към гората - Page 3 Voting_barПътеката към гората - Page 3 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Пътеката към гората

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
????
Гост




Пътеката към гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:24 am

-Ами Ти,Кандис,Миранда,Алесандра и Ерън.Почти еднакви са ни само дето Бехати на мен ми е малко...ддз харесва ми,но не чак толкова колкото тези петте които ти казах току що.-Усмихнах се.
-Ти какво мислиш за Ерън?Ако нея не си я забравила хептем...-Засмях се.После се сетих да я питам нещо по друга тема:
-Роуз не искам да нахалствам,но моята къща и правят ремонт тоест ще й правят ремонт и може ли временно да се пренеса при теб?-Беше ми неудобно и се изчервих като домат,но след две минути бузите ми вече не бяха червени.С любопитство чаках на Роузи отговорите на въпросите ми.
Върнете се в началото Go down
Rosie Huntington
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Rosie Huntington


Брой мнения : 128
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
БФФ: : Серина Ван Дер Уудсен, Адриана Лима, Candice Swanepoel
Брат/сестра: : Виктория Еспино

Пътеката към гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:31 am

-Ами Ерин е сладка, но не знам. Харесва ми по лице, въпреки че много прилича на Линдзи. Само дето е малко клющава. Не съм я забравила. - Засмях се.
После Ади ме попита дали може да остане при мен. От радост започнах да се лигавя. Набързо казах:
-Разбира се. Много ще се радвам. - Казах като луда от вълнение.
-Дано да ме харесаш като саквартирантка. Но ти си ме познаваш достатъчно, нали? Знаеш ме някой път как се лигавя. - Започнахме заедно да се смеем.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Пътеката към гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:37 am

-Ауу Роуз любимка си ми.Толкова си те обичкам.-След казаното започнах да я прегръщам като,че ли за първи път я виждам.
-Няма проблем от това,че се лигавиш.Така е даже по-добре.Забавляваме си се заедно.Така се вълнувам.-Почти пищях аз.Станах от пейката без да знам тя починала ли си е достатъчно и казах:
-Пълна съм с енергия.Да стигнем тази гора.-Усмихнах се с лек смях и тръгнах по пътеката,а Роузи беше точно до мен.
-За какво да си говорим?Предложи тема.За мен е най-лесно да обсъдим другите модели да си кажем какво харесваме и какво не харесваме в тях.Ти какво ще предложиш?Защото ако ти е писнало да говорим за моделите демек колежките ни можем да спрем...ъ...няма проблем.-Усмихнах се отново с лек смях,но този беше даже по-лек.
Върнете се в началото Go down
Rosie Huntington
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Rosie Huntington


Брой мнения : 128
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
БФФ: : Серина Ван Дер Уудсен, Адриана Лима, Candice Swanepoel
Брат/сестра: : Виктория Еспино

Пътеката към гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:45 am

Още не си бях починала изцяло, но това нямаше значение за мен. Ади има енергия в излишък, която стигаше и за мен.
-Аз да се изморя да говоря?!?! Това да се е случвало някога. - Погледнах я учудено. Тя се засмя. Всички знаеха, че това не може да ми се случи.
-Всъщност. Идеята да обсъждаме другите ми харесва. Все пак аз съм си малко, сладко клюкарче. - Ухилих се.
-Ерин и Бехати ги обсъдихме вече. - Казах на бързо и добавих:
-Така.... какво мислиш за Лили?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Пътеката към гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 1:20 pm

-Лили...аз за нея бях изключила,но няма значение тя не е от моите топ 5 любими колежки.Така де Лили,Лили понякога се разхождаме заедно,но понякога честно да си кажа Лили ме дразни,а аз просто се правя,че й обръщам внимание,а не е така..По принцип косата ми е чуплива.-Реших да млъкна за малко и да видя Роузи какво ще ми каже по въпрос Лили.Аз май казах доста глупави неща,но за Лили нищо не ми хрумна.
-Е кажи ми ти какво мислиш за Лили,а след това-добавих аз-ми кажи какво мислиш за Шанел,Шанел Иман.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пътеката към гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пътеката към гората
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Навътре в гората
» Mалкото магазинче до гората.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Гората-
Идете на: