Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Плажната ивица - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица - Page 2 Voting_barПлажната ивица - Page 2 Vote_rcap 
Cassie Hale
Плажната ивица - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица - Page 2 Voting_barПлажната ивица - Page 2 Vote_rcap 
Rosie Huntington
Плажната ивица - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица - Page 2 Voting_barПлажната ивица - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Плажната ивица - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица - Page 2 Voting_barПлажната ивица - Page 2 Vote_rcap 
Мат Покора
Плажната ивица - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица - Page 2 Voting_barПлажната ивица - Page 2 Vote_rcap 
Виктория Еспино
Плажната ивица - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица - Page 2 Voting_barПлажната ивица - Page 2 Vote_rcap 
Мери Престън
Плажната ивица - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица - Page 2 Voting_barПлажната ивица - Page 2 Vote_rcap 
Адриана Лима..
Плажната ивица - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица - Page 2 Voting_barПлажната ивица - Page 2 Vote_rcap 
Vaughn Murray
Плажната ивица - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица - Page 2 Voting_barПлажната ивица - Page 2 Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Плажната ивица - Page 2 Vote_lcapПлажната ивица - Page 2 Voting_barПлажната ивица - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Плажната ивица

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 3:40 am

От внезапното ми откъсване от земята Бъни се стресна и малката му главичка плахо се подаде навън, но аз бързо я побутнах обратно в чантата, за да не може непослушникът да се попилее нанякъде.Когато Джейс ми сложи очилата си се разсмях, защото не ми пасваха и падаха чак до върхът на носа ми, така че очите ми бяха наполовина непокрити.
- Със сигурност ми ходят - казах аз с насмешка и отпуснах глава назад, така че да се нагодят от само себе си.Така обаче не можех да виждам Джейс и бързо ме налегна скука, та да не кажа и носталгия за очите му.Отново изправих шията си и свалих очилата, но не рискувах да ги прибера в чантата, че току виж Бъни реши, че са храна.За моя най-голяма изненада, руменината за пореден път заплашваше да се появи по бузите ми като се има в предвид, че лицето на Джейс бе по-близо от колкото бях свикнала и ми се налагаше постоянно да местя поглед, за да не се чувствам неудобно.Проблемът бе, че с цялото си същество желаех да не свалям очи от него, но онази натрапчива гадинка наречена разум не ми позволяваше подобни своеволия.Затова просто положих главата си на рамото му и въздъхнах вдишвайки от аромата му - така познат и успокояващ.
- Къщата близо до плажа ли е?Защото, ако е така си голям късметлия.В Ел Ей е доста трудно да се намери жилище и то на толкова хубаво място - казах аз като се опитах да се разсея от мислите си, които устремено се въртяха в една единствена насока - Джейс.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър
The Boss,фотомодел и актриса
Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:28 pm

Джейсън се засмя когато видя как очила и паднаха до такава степен, че стигнаха до краят на нослето и после как сладко ги качи на горе, чрез ивъртане на главата си. Всичко това бе правено и от други момичета, но се възхищаваше на начините на Ели, която в момента се бе притеснила от растоянието между двамата. Той взе очилата от ръката и и ги сложи на главата и, сякаш слагаше някаква диадема, която държеше косата дая не пада пред лицето на момичето. Така най-добре се откриваше то и Джейсън нямаше да бъде лишен от тази гледка- това красиво, нежно и естествено лице и най-вече хубавите и очи, в които той не спря да се взира. Защо постоянно мислеше за нея- имаше си отговор, защото я харесва много и щеше да се радва ако и тя изпитва същото чувство. Изобщо в момента не мислеше за къщата. Покани я с него, за да бъдат заедно колкото се може повече.
- Да и двете къщи са точно до плажа!- каза усмихнато като изобщо не мислеше за тях, а за нея. Изобщо беше ли спирал да мисли за това сладко съществео? Не- беше отговорът, който влезе в главата на момчето. Можешще да отговори дори ез да се замисля, защото мислите му бяха заети с Ели. За да не е скучно покрай тях той отново реши да зададе някой въпрос или просто да направи някаква реакция. Сега можеше само нежно да я целуна, но дали това щеше да и се хареса. Леко наведе глава и усети как бузите на момичето станаха румено червено и това я накара още повече да се притесни. Дали избързваше? Искаше да го направи, но какво щеше да стане после. Не мислеше изобщо за нищо, за това я пусна вече на земята като вече бяха на тротуара и зад тях беше плажът с синьото море. Той се наведе, а те се надигна леко на пръсти. Щеше да го направи. Впи устни в нейните и нежно я целуна като я обгърна с ръце за кръста. Преплете езичето си с нейното, за да приддаде страст на целувката и след малко се отдръпна. Погледна настрани и реши първо да види нейната реакция, а след това той да се обеснява ако тя му връчи някой шамар. Дано обстояелствата бяха протиположните.
Върнете се в началото Go down
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:02 pm

В първите няколко секунди седях като вцепенена докато мозъкът ми бавно анализираше случилото се.Опитах се да кажа нещо, да пробия път между тишината, но мислите ми бяха заети да си спомнят само едно и също и това ме побъркваше.Усещах устните си парещи и подпухнали, сякаш бяха готови за още хиляди целувки, а аз с удоволствие щях да им угодя.Накрая се предадох под ударите на сърцето си и бавно се надигнах на пръсти, а след това предизвиках втора, още по-нежна и дълбока целувка.Наслаждавах й се с цялото си същество докато прецизно прилепвах тялото съм към това на Джейс и постепенно забравях коя съм.След малко се отдръпнах с негодувание, за да разуча лицето му и да преценя дали тези неща, които изпращат пеперуди в стомаха ми са истински и желани и от двете страни.Не бях сигурна дали всичко не бе някоя шега, но нормалните приятели не си погаждаха толкова интимни номера, нали?Защото, ако човекът, след който душата ми тичаше ме бе приласкал, само за да ме подразни, сигурно сърцето ми щеше да се разпадне на парченца.
- Какво беше това? - попитах плахо.Цялата треперех в очакване на отговора му и силно се надявах чувствата на Джейс да не бяха само повърхностни, защото си бях изпатила от подобни.Не исках да си го причинявам отново и то от пустата наивност."Той е различен, винаги е държал на теб" - шепнеше едно гласче в главата ми,а аз му вярвах безрезервно.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър
The Boss,фотомодел и актриса
Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:18 pm

Джейсън бе учуден че тя му отвърна със същото, но това показваше до някаква степен че и тя има чъвства. Дано да беше така, защото иначе Джейс ще се чувства виновен за случилото се. Но пък изобщо не трябваше да се замисля дали тя го харесва. Според него щом му отвърна значи и тя изпитва същото. Как да отговори на въпроса и. "Какво беше това?" Джейсън се замисли гледайкихващайки ръката и се взирайки в нежните извивки на копринената и кожа. "Целувка! Що за въпрос?"- каза си в мислите и се засмя леко като отново я погледна и пак не пусна ръката и. Все едно тя беше собственост на момчето, което беше доста възхитен от милата целувка на момичето, изобщо не бе подозирал, че тя е токова добра. Реши да не отговаря, а просто да каже какво изпитва към нея. и се надяваш тя да му отвърне "И аз".
- Виж Ели...- замисли се за момент търсейки нещо в пъстрите и очи. Реши да продължи. пое си въздух. "Толкова съм глупав. изобщо не мога да говоря за такиа неща с момичта"- каза си на ум поклащайки отрицателно глава.- Аз- лека пауза за да обмисли какво ще каже . Дано да не се изцепи с някоя поредна глупос- Харесвам те! Изпитвам освен приятелски чувства и други! Надявам се се досещаш!- каза и я поглена въпросително като очакваше всичко друго освен да си тръгне! Все още и двамата седяха достатъчно близо един до друг, за да може той отново да и връчи една мила целувка, в знак на чувствата си. Отново я целуна като този път не задълбочи много целувката. Отдръпна се и не спря да я гледа така въпорсително и да не пуска ръката и.
Върнете се в началото Go down
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:42 pm

След като чух думите му аз сведох глава и леко прокарах пръстите си по неговите, сякаш просто си играех.Тази моя реакция бе породена от загубата на ума и дума и аз просто не знаех какво друго да направя освен да го погледна в очите.Усетих как лицето ми грейва така както на малко дете получило дългоочакван подарък.Усмихнах се и се приближих по-близо облягайки главата си на него и слагайки ръце на гърдите му.Беше толкова хубаво, че едва повярвах, че не сънувам и ще се събудя плачеща.Но ароматът му, топлината, устните...всички фактори ме насочваха само към един извод - намирах се в реалността и за първи път от доста време бях истински щастлива.Надигнах се отново на пръсти и слях устните си с тези на Джейс.Този път пуснах всичките си сетива на свобода и си позволих по-дълбока и изгаряща целувка.След малко я прекъснах с нежелание, за да прошепна в устните му, това което ме раздираше отвътре от доста време:
- И аз - промълвих и продължих със заниманието си усещайки разбиващите се вълни на страст в мен.После внимателно се отдръпнах и продължих да гледам Джейс в очите.Ей така, просто го гледах и нежно сплитах пръсти с неговите.
- От кога? - зададох въпрос аз и бях сигурна, че той ще разбере за какво го питам.Работата бе там, че ние винаги сме били много добри приятели и така и не бях забелязала някаква промяна в чувствата му.До съвсем скоро бях убедена, че та са едностранни.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър
The Boss,фотомодел и актриса
Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:01 pm

Джейсън се усмихна, когато чу точно това, което искаше да се чуе от Ели. Тя отново го целуна. Ето на това му се викаше лъсмет. Джейс не свали усмивкат от лицето си, която показваше че след малко ще се пукне от радост, че най-накрая призна всичко което изпитва към нея и че чувствата им са взаимни. В момента сякаш беше като едно малко дете, на което току що са му купили нова играчка. С нея се чувстваше най-добре и знаеше че винаги може да и се довери за каквото и било, както и той винаги е отвръщал със същото. Преметна падналия кичур коса от лицето на Ели и намести очилата си така че да и седят точно.
Той винаги и е бил приятел, но е криел, че изпитва към нея и други чувства, които рядко не бяха взаимни с противоположния пол, но нали сега той разбра че и тя го харесва. За това не мислеше да мили за останалите хора, които рядко биха изкарали такъв късмет, при който да тръгнат с най-милото същество на света, което те харсват. Не можеше да каже точно от кога си ада по нея. Когато се запознаха може нюби! Или не стана година по-късно когато той леко ревнуваше заради другите обужатели с които можеше да се сравнява, но не искаше да става по-лошо понеже точно тогава той бе останал напълно сам. Баща му почина, а майка му не му даваше никаква подкрепа.
- Година след като се запознахме! Тоест съм крил това цели две години!- учуди се от откритието си и се засмя като направи една учудваща гримаса. В момента не му се занимаваше с никакви жилища. Искаше да се върнат на плажа и да си изкарат един незабравим ден. Не че щеше да го забрави след четирите целуки, но ако допълни малко забавления нямаше да е лошо.
- Ти от кога красавице!- каза отнво с мила думичка, която изобщо не бе лъжа за човек красив човек като Ели. Той събу обувките си и взе тези на Ели от ръката и ги пусна на земята като остави и чантичката като бе збравил съвсем за Бъни, но той едва ли щеше да избяга. Отново хвана на ръце Ели и започна да бега към водата като отново се върнаха на брега. Ели започна да се смее, а той я даряваше с нежни целувки по буузата.
Върнете се в началото Go down
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:43 pm

Смеех се докато Джейс така устремено ме носеше към водата.Вече почти бях забравила за това, което планирахме преди малко.Явно и на него не му се разглеждаха жилища, щом като му хрумваха такива лудории.След малко смехът ми бе прекъснат, когато и двамата се озовахме във водата.Никога не се бях потапяла цялата и то с дрехите.Очевидно за всичко имаше първи път, а на мен току що ми се случи един наистина мокър такъв.Тъкмо се бях наканила да кажа нещо на Джейс, когато една вълна се разби в мен и аз се закашлях през смях.Още по-смешното бе, че ме бе бутнала и докато съумея да се изправя идваше нова, която отново не ми позволяваше да го направя.С известна трудност се добрах до Джейсън и го бутнах във водата, за да подгизне хубавичко и той.След това сериозно се залових със заниманието да отлепям дрехите от тялото си, но мисията бе невъзможна, защото както предполагах вече ми се бяха превърнали във втора кожа.
- Аз може би с един-два месеца по-рано - отвърнах на предишният му въпрос с усмивка и побързах да разроша косата му преди да я преглади.Изкисках се, когато видях резултата, но от гърлото ми излезе някакъв странен, бълбукащ звук, породен от поредната доза вода, която погълнах.И въпреки морските ми неволи, не ми се излизаше на сухо точно сега, защото бях щастлива и някакви си мокри дрехи нямаше да ме накарат да си тръгна.Вместо това се изправих и се затичах прорязвайки вълните.Водата ми бе до кръста и подобни движения нямаше как да станат бързи, но пък не се предавах.
- Още ли стоиш там? - попитах аз Джейс закачливо и продължих да тичам, за да придобия известна преднина в току що хрумналата ми игра на гоненица.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър
The Boss,фотомодел и актриса
Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 9:13 pm

Едва когато влязоха в във водата и тя им стигаше до кръста чак тогава той пусна момичето, което се кикотеше и постоянно разрошваше косата на момчето, която бе достататъчно намокрена както и те самите. Няколко пъти вилните се разбиха в тях и те глътнаха голямо количество вода от което Ели леко закашля, но след това не и пукаше и започна да бяга като не я интересуваха вълните. Джейсън се смееше постоянно докато се опитваше да я хване. След малко я настигна, защото тя се бе уморил достатъчно.
- Хванах те принцесо!- каза и я прегърна като обви ръцете си по талията и отново я целуна като усети прилепналите мокри дрехи по себе си. Не можеше да се оплаква, защото Ели беше в същата ситуация. Засмя се и задълбочи целувката като след малко се отдръпна и се усмихна. Хвана я под дупето и я повдигна така че кръката и да обгърнат Джейсън. Джейс беше добър плувец и знаеше, че няма да позволи да се случи нищо лошо на Ели, кото се смееше през цялото време.
- Ели може ли да плува?- каза през смях докато влизаше все по навътре. Водта му стигна до гърдите и реши да спре, защото Ели бе по-ниска от него. Не я пусна, защото тя го държеше здраво. Може би момичето имаше леко притеснение от водата или не можеше да плува. Целуна я по бузата и в морето отново започна да се взира в очите и да чака отговорът на въпроса си.
Върнете се в началото Go down
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 10:46 pm

- Да, Ели може най-добре с пояс - казах шеговито, но в същото време сериозно премислях колко съм добра в това и дали трябва да рискувам да навлизам навътре.Реших, че съм способна на тази "малка" саможертва.Внимателно се спуснах от тялото на Джейс и осъзнах, че водата почти покрива устата ми.Повдигнах се леко, за да не се нагълтам и с известни усилия успях да се задържа на повърхноста.След това се усмихнах, за да прикрия лекото си неудобство от по-дълбоката вода и казах:
- Чувствам се почти готова - казах и се нагодих, така че да се отблъсна от дъното и потеглих.Плуването ми бе бавно или, ако бъда по-мила със себе си, просто не достатъчно бързо.Засмях се на неспособността си да правя каквото и да било правилно и се постарах да се обърна към Джейс, така че да не получа безплатен билет до дъното.
- Нямам наличен пояс, така че ела, моля те.
Подсмихнах се и го подръпнах за ръката, за да ме последва.След няколко метра вече бях напълно убедена, че, ако случайно се отпусна краката ми няма да срещнат пясъка.И както и очаквах застинах на едно място наблюдавайки океана пред мен с чист ужас.Просто не ми стискаше да продължа навътре.Затова побързах да се обърна, но се блъснах в Джейс.Явно през цялото време е бил плътно зад мен, за което трябваше да му благодаря.Съвсем леко преплетох краката си около кръста му и ръце около раменете му, така че да не съм причина за удавянето му.
- Трябваше да си купя някой хубав, шарен подпис на идване - казах закачливо и го целунах жадно.Знаех, че сме на не малко разстояние от брега и краката ми не стигат дъното, но на голяма част от мен това не й пукаше.Сякаш да бъда тук с Джейс е нещо напълно нормално и в реда на нещата.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър
The Boss,фотомодел и актриса
Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:01 am

Джейсън се смееше на вскяа от реакциите на моичето, което все пак донякъде можеше да плува. Ако и бе за пръв път бе наистина много добре. Явно бързо схващаше, но и може би имаше и желание. Тя тръгна да плува бавно и плахо навътре, а момчето загрижено да не я изпусне оточи я следше. След малко оглеждайки голямото море осъзна, че не може да продължи, но понеже не стигаше дъното плувайки реши да се върне на по-плиткото. Понеже Джейс беше плътно зад нея, тя се блъсна в него, а той се засмя при мисълта, че на него сега водата му стига до шията, а тя изобщо е стига дъното. Усмихна и се и отово я хвана за кръста, за да не я изпуска никъде.
- Като за първи път се справяш доста добре!- каза усмихнато и започна да върви с нея. Тръгна към по плиткото там, където Ели ще стига дъното, но изобщо не искаше да я пуска. Вече реши, че водата трябва да стигне долу-горе до гърдите и, защото на него му стигаше до кръста.
- Искаш ли да пробваме пак без пояс!- усмихна се и не я пусна. Знаеше че ако тя иска сама ще слезе от него, за това обикаляше с нея и от реме на време я пръскаше с вода.

п.п съжелявам за късия пост ):
Върнете се в началото Go down
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am

- Ако ти си пояса, не искам - казах аз закачливо и за пореден път впих устни в неговите.От както Джейс разкри чувства, които аз не предполагах, че изпитва към мен, не спирах да го дарявам с нежни милувки и целувки.От последното повечето май спадаха към по-страстните и дълбоки, но всичките години на сдържане си оказваха влияние.Ала бях сигурна, че дори и да си бяхме признали преди време, пак щях да го жадувам толкова колкото сега.Положих глава на рамото му и въздъхнах със задоволство.Чувствах се готова да се устремя и към най-дълбокото стига да съм с него и то не заради службата му на спасителен пояс, а просто да усещам присъствието му и да се радвам на очите му.Затова се отпуснах във водата и правейки му знак да ме последва решително потеглих към някоя по-опасна, морска дестинация.Плувайки заедно с Джейс и от време на време увивайки тялото си около него постепенно забравях, че сме твърде далеч от брега и този път и двамата не можехме да стигнем дъното.Всъщност, не отдавах особено значение на това.Бавно се понесох към Джейс и го дарих с дълга целувка включваща доста приятно преплитане на езици.Знаех, че не ми оставаше достатъчно време до осъзнаването, че съм на дълбоко и скоро щях да се вцепеня и вероятно потъна, но използвах временното си замайване и се радвах.
- Не ми е за първи път - казах аз, а после с усмивка добавих - за втори.И причината за моментното ми добро здравословно състояние изобщо не е бързото ми схващане.
Завъртях се още един път и си откраднах нежна, главозамайваща целувка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Плажът-
Идете на: