Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Плажната ивица Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Плажната ивица Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Плажната ивица Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Плажната ивица Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Плажната ивица Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Плажната ивица Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Плажната ивица Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Плажната ивица Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Cassie Hale
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Rosie Huntington
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Мат Покора
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Виктория Еспино
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Мери Престън
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Адриана Лима..
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Vaughn Murray
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Плажната ивица Vote_lcapПлажната ивица Voting_barПлажната ивица Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Плажната ивица

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 12:44 am

Плажната ивица Mem10-beach
Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:22 pm

Реших да се поразходя из Ел Ей, да си почина от работата и всичко.
Вързах косата си на кок, сложих си слънчевите очила и жълтата рокля. Излязох от вкъщи и се запътих към плажа. Още времето беше студено и не можех да се изкъпя в него, макар че вече нямах търпение за лятото.
Събух сандалите и ги носих в ръце. Вървях го плажната ивица, докато не видях момиче пред мен. Беше ми позната, бях я виждала по телевизията.
-Здравей. - поздравих я.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:29 pm

След като се срешнах Вики и онова момче като ни изкара ангелите, аз се прибрах в нас. На другата сутрин дъждът беше спрял, но не беше за плаж. Режих да се разходя по плажа. Нямах търпение лятото да дойде, за това се бях зарибила по една песен "Нека бъде лято". Бях облечена с къси панталонки, кецове, потник и суичър. А косата ми бе небрежно вързана. Стигнах до плажа и седнах на една скала. Бях качила краката си на скалата , за да не намокря обувките си. По едно време едно момиче се спря до мен и ме поздрави. "Познавам ли я". Отвърнах на поздрава и отидох да седна на пясъка, защото нямаше начин да не падна във водата ако стоях там.
- Здрасти- подадох ръка за поздрав.
- Аз съм Мери- момичето ме гледаше, сякаш ме познава. "Моляте не започвай с това за кариерата ми моляте моляте"
Върнете се в началото Go down
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:35 pm

Щом каза Мери, вече си спомних, че е актрисата Мери Вам Пир, но реших днес да не говоря за работа. Искаше ми се един свободен ден, в който да си почивам.
-Аз съм Серина. - представих се на свой ред.
Приближих се към брега, където вълните се разбиваха. Намокрих краката си и се наслаждавах на звука от разбиващите се вълни и вятъра.
-Е, как си Мери? - попитах и свалих слънчевите си очила.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:43 pm

Това беше Серена Ван Дер Удсен- актрисата от любимият ми филм. "Тези дни не се срещам със случайни хора"- усмихнах се на мислите си. Щом казах имаето си Мери тя разбра, че съм актриса, но сякаш прочете мислите ми не започна да говори за това. Отида на намокри краката си, а аз седях на пясъка свита. "ЪЪЪ не замръзваш ли"- на тези си мисли изтръпнах. Много ми бе студено, а Серина, беше облечена само с една рокля."Вчера на студа съм настинала, затова ми е студено."
- Аз съм добре- казах като зъбките ми трепереха. Наведох главата си и погледнах колената си, които бяха в рани от вчера. Пуснах косата си за да скрия ужасната засъхнала кръв.
- А ти как си?- попитах и погледнах босите й крачета...
Върнете се в началото Go down
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:47 pm

-Ами добре съм, напоследък е малко напрегнато. - измънках.
Скоро усетих че ми става студено, за това се отдалечих от брега и седнах на сухия пясък. Вятъра рошеше косите ми и измъкна няколко руси кичури от небрежния ми кок. Аз припряно ги сложих зад ухото си, след което погледнах към Мери. Бях радостна от факта, че поне веднъж разговарям с някого, и то не за работа. Защото напоследък единствено само с работата свързваха моето име - Серина от филма, Серина от филма! Това естествено ми беше досадно, но се опитвах да се примирявам някак си.
-Ти нова ли си в Лос Анджелис? - попитах - Аз дойдох наскоро.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:52 pm

- Не напълно нова но не съм тук и тдавна. От няколко месеца съм тук. Имах снимки и ми хареса градът. Но сега нещо ми е самотно дано лятото да стане по-весело. Със сигорност ще е по лудичко- казах , защото знаех че ще намеря приятели още приятели като Вик. И ще се забавлявам много.
- Ами ти?- попитах я, защото знаех, че филма е сниман в Ню Йорк и то не отдавна.
Върнете се в началото Go down
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:03 pm

-Аз дойдох тук преди половин месец. - споделих. - Сега тук обмислям нови проекти. И съм сигурна, че лятото ще стане много по-забавно.
Потвърдих твърдението си с кимане, след което се усмихнах и погледнах към морето.
-Всъщност не съм тук само заради филмите, искам да намеря и малко приятели. Решила съм да остана тук по-дълго.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:09 pm

- Всъщност и аз така си бях обещала, когато дойдох за снимките. И мисля да спазя обещанието си, докато доведената ми сестра или брат дойде тук. Родителите ми казаха, че имам доведена сестра и брат. Поне така разбрах. А сега я чакам да се появи тук в Л.А.- казах на един дъх и реших, че съм много приказлива и казвам твърде много лични неща за това реших да спра.
- Ами ти имаш ли тук някакви роднини?- попитах и застана на колене.

П.П- тръгвам на даскало. после ще пиша Smile)
Върнете се в началото Go down
Мат Покора
The Boss,фотомодел и актриса
Мат Покора


Брой мнения : 105
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 38
БФФ: : Мери Вам Пир,Адриана Лима

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 3:30 am

След като с Мери си тръгнахме от концерта на сутринта дойдохме на плажа.
Опънах си кърпата и легнах до си доспа.
-Какво ще правим?
Зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 3:34 am

На сутринта след концерта с Мат отидохме на плаж.
Постелихме си кърпите и легнахме. Аз не съблякох дрехите си. Той ме попита какво ще правим.
- Искаш ли да поплуваме?- попитах и легнах. Обърнах се км него и зачаках отговор. Приближих се и го целунах. Обърнах се отново и сложих очилата си.
Върнете се в началото Go down
Мат Покора
The Boss,фотомодел и актриса
Мат Покора


Брой мнения : 105
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 38
БФФ: : Мери Вам Пир,Адриана Лима

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 3:42 am

Аз я придърпах и казах:
-Не малко да се попечем искаш ли?
Гушнах я и затворих очи.
Чаках да каже нещо!
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 3:46 am

- Oкей!- казах и го загледах. Махнах очилата си и сложих ръка на челото си за да не ми пече и да виждам добре Мат.
- Мат може ли да ми кажеш нещо повече за сеже си? Години семейство!- запитах и се усетих че започвам да любопитствам, за това спрях.
Върнете се в началото Go down
Мат Покора
The Boss,фотомодел и актриса
Мат Покора


Брой мнения : 105
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 38
БФФ: : Мери Вам Пир,Адриана Лима

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 3:49 am

-Ами аз съм на 25,а ти?
-родителите ми са далеч от тук.
Целунах я и зачаках и тя да каже.
Сложих си очилата.
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 3:53 am

- Аз на 18, а моито родители са някъде. Абе по-точно казано не им пука за мен.- казах и се усмихнах. Отново си сложих очилата и пак се усмихнах.
- Ходят ти моите очила!- казах защото по погрешка той беше сложил моите очила. Нямаше особенно голяма разлика в очилата само че моите бяха тъмно зелено а неговите сини. Засмях се и отново го целунах.
Върнете се в началото Go down
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 4:41 pm

Вече се бях убедила, че Лос Анджелис определено не приспада към най-спокойните места на света - досущ като Ню Йорк.Хора, коли, задръствания, смог...Точно в този момент исках да избягам от сивата действителност и с плаха походка се запътих към един от малкото тихи плажове по крайбрежието на огромния мегаполис.С доста трудност се добрах до тук, защото в този град повече бяха туристите, които и понятие си нямаха от нищо, отколкото кореняците.Но сега, когато пристигнах, горда усмивка разцъфна на лицето ми и вдишах чистият, морски въздух, любувайки се на приятния бриз.Изкачих една дюна и се озовах на същинската ивица.Пясъкът бе толкова чист и топъл, че сърце не ми даваше да го пренебрегна и да си остана с обувките.Затова ги свалих и припнах към водата, но потопена само до глезените.Все пак бяха дошла тук просто на разходка.И докато осъществявах дългоочаквания си блян ми се стори, че само на няколко метра от мен стои някого, когото познавам.Не бях много добър физиономист, но успях да доведа образа на "непознатия" до категорично име.
- Джейсън?
По бузите ми плъзна лека руменина щом си спомних несподелените ми трепети към него.Разбира се, си останаха несподелени.Та аз тогава бях само на шестнадесет и през ум не ми минаваше да си обяснявам чувствата, така че се бях примирила.Част от мен не беше, особено наблюдавайки външния му вид, но вече уж пораснах и както винаги е било сме си само приятели.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър
The Boss,фотомодел и актриса
Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 5:22 pm

Джейсън беше от цели два дена тук. Доста беше учуден че е издържал на хотела, в който сега е отседнал и на преселения град, в който нямаше местенце на което да има по малко от 20 човека. Навсякъде бе пълно с добре облечени жени, които караха луксозни коли и се занимаваха с различни видове работи. Някои се бяха отдали само на сродната душа до себе си и на детенцето до тях, ако имаха такова, защото не всеки би запълнен с такава радост в живота си, а друхи мислеха само и единствено за работата си и как да се изхранят. А мъжете се носеха прилично все едно отиват на сватба. За него това бе странно, защото той никога не се беше гласял просто избираше една тениска, дънки и обува един от любимите му маркови кецове. Беше на 22 според него все още си бе тинейджър, но от някаква страна мислеше и за бъдещето си.
Затрупан в мисли Джейсън най-накрая реши за малко да напусне миризливата стая и да се огледа за жилище и добра работа. Както винаги обичаше да си прави планове за деня, но изобщо няма спомени те да не са се разпадали. Винаги го привличат разни други работи. Като една голяма табела на която пише Beach. Веднага я забеляза докато вървеше по другия тротуар точно срещу табелата. Усмивка се качи на лецето му. Пресече услицата и забеляза малкото хора на плажа и морето чиито вълни се разбиваха в близките скали. Плажът беше наистина удивително чист. Той събу маратонки си и запретна крачолите на дънките си като тръгна към морето оглеждайки хората, които му се струваха напълно непознати. Стагна до брага и застана гледайки корабът в далечината мислейки за едно момичето, което харесваше от много време. След малко той чу познат глас, който изрече името му. Обърна се бавно и видя Ели, момичео за което мислеше. Учудено се приближи и я погледна като се усмихна радостно. Видя усмивка и по нейното лице. Остави маратонките на пясъка и се приближи още към момичето. Изглеждаше неверочтно както винаги. Джейсън я гледаше само в лицето като и се усмихваше и вървеше към нея учуден и щастлив.
-Ели!- каза като вече бе пред нея. Не я бе виждал от цяла година и точно сгеа все едно това беше като подарък за рожденя му ден или една незбъдната мечта. Той няжно я прегърна като сложи ръцете си на кръста и и я целуна нежно по челото. Кожата и бе нежна както самата нея. Джейс се отдръпна мало и се усмихна като хвана ръката и леко.
- Какво правиш тук красавице!- заговори и я огледа внимателно.
Върнете се в началото Go down
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 5:46 pm

Надигнах се на пръсти и го целунах съвсем леко по бузата, а после на лицето ми се появи усмивка, която приличаше повече на извинителна след някоя сторена беля.Но ние бяхме приятели и това бе поздрав между такива, нали?Странно, нещо ме караше да прибавя поне още няколко "нали".
- Реших да продължа скромната си кариера на модел на малко по-високо ниво, но не съм напълно сигурна в това.Все пак, коя съм аз, че да се меря със световно известните и то в Ел Ей?
Засмях се на себе си.Сега като казах всичките тези неща на глас наистина прозвуча като смехотворна глупост.Определено трябваше още доста хляб да изям, за да се нарека с чиста съвест красива и фотогенична.Още се възприемах просто като симпатична и въпреки обръщението на Джейс към мен, не си промених мнението за собствената си външност.
- Ами теб кои ветрове те доведоха тук?Честно казано, не виждам някаква значителна разлика между Лос Анджелис и Ню Йорк.
Вдигнах обувките си и ги хванах в ръка, защото плажът бе твърде красив, че да не го удостоя с разходка по дължината му.Усмихнах се и хванах ръката на Джейсън подръпвайки го леко, за да ходим заедно.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър
The Boss,фотомодел и актриса
Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 6:20 pm

Джейсън се усмихна самодоволно когато тя го целуна по бузата и видя виновното и изражение. Нямаше нищо лошо в такава целувка и то по бузата. Това често го правеха приятелите. За Джейс това бе в знак на поздрав и радост, но той знеше че Ели има някакви дори малки има някакви чувства към момчето, което често бе харесвано и то най-вече от секси мацките. За него тя не беше една от тях. Никога не бе изпитвал толкова много загриженост към някого и то точно пък към момиче. Наистина я харесваше много и той сам си признаваше на себе си, че за него тя е единственото момиче, което някога ще обича, уважава и цени толкова много. За него тя бе най-красивият модел, който някога бе виждал. Всички други слагаха тонове грим, а Ели си беше естествена и винаги той се е възхищавал на това, а не на онези които слагат какво ли не за да изглеждат що годе като нея.
Е явно Джейс много се размечта. За миг забрави че разговаря с нея, но след като тя размаха ръка пред него той се осъзна и бе готов да каже нещо.
- Коя си ти ли?- каза той. Взе оставени обучки и тръгна да върви с нея като не пусна ръката и. Наистина той не искаше да я сравнява с другите модели, защото винаги в тях намира косури или по-точно отрицателни черти, докато в Ели никога не бе откривал такива. Всичко и бе просто и повече от перфектно.
- Никога не съм те сравнявал с тях! Ти си си естествено красива, а те за да постигнат тази красота правят какво ли не с телата и лицата си.- каза за да я обеди че тя за него е най-красивото момиче и ако сега бяха заедно никога нямаше да я напусне. Реши да не мисли за други модели, а само за Ели, която в момента сияше от щастие.
Замисли се защо е в този град. Той бе тук, за да започне онази работа на фотограф и щеше да се радва ако имаше удоволствието да снима красавицата.
- А на мен слънце ми предложиха работа тук като фотограф!- каза мило и се спря за момент като погледна към слънцето и се засмя не знайно защо за него..
Върнете се в началото Go down
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 7:01 pm

Погледнах го с почуда и после чертите на лицето ми се преобразуваха в искрено лъчезарна усмивка.
- Поздравления!Да си фотограф в Ел Ей е...не мога да намеря подходяща дума, но съм сигурна, че много хора биха искали да бъдат на твоето място.
Проследих погледа му и на свой ред погледнах към слънцето.Бях ми необходими няколко премигвания и известно насълзяване на очите докато не си спомних, че това, което правих е вредно за зрението.След това сложих ръката си върху очите на Джейс и се изкикотих тихичко.Когато се отдръпнах видях усмивка на лицето му, но не изчаках, за да чуя какво ще каже, а вместо това отново подръпнах ръката му, за да продължим разходката си.
- Да, допускам, че притежавам известно количество чар, но дори и естествена не мога да посмея да се сравнявам с преуспелите в този бизнес - допълних аз към темата от преди малко и повдигнах рамене с примирителна гримаса.После скришом отворих малката си чантичка и извадих от едно пакетче няколко ситно нарязани парченца морков, за да ги сложа в устата на зайчето си, което без прецизно скрито вътре и с цел бях предвидила да не закопчавам ципа до край.Често обичах да го изкарвам уж на разходка, но не можех да му позволя да тича самичко наоколо.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър
The Boss,фотомодел и актриса
Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 7:16 pm

Той премигна няколко пъти и присви очи към слънцето. Засмя се когато тя сложи ръката на очите му, защото както той самия и тя знаеше че да гледаш към слънцето е вредно за зрението. Замисли се как още не носи очила, защото много често гледаше към слънцето и си спомняше точно за Ели. понякога Джейс беше голям романтик и винаги бе джентълмен, но няма спомени да е оставал с момич достатъчно дълго, за да осъзнае че я е обичал тоно колкото толкова трябва. Замисли се от другата страна, че ако я обича няма да къса с нея и осъзна че връзките му са били напълно ненужни. Беше супер много хлътнал по Ели, която той ниога няма да предаде. Чувстваше я като негова по малка сестричка, която винаги ще обнича, защитава и уважава. Усмихна и се като отдели поглед от слънцето и забеляза че нещо гледа в чантата си. Сега изобщо не му се говореше за работата му, която все още не беше започнал, но щеше да е доста активен и наистина ще си я върши с удоволствие, защото той обичаше да снима. Тя отново каза че не може да се сравнява с преуспелите модели в бизнеса. Не искаше да спори точно с нея за това просто си замълча като си знаеше е тя за него е най-красива от всички дори да не е от най-известните модели винаги за него тя ще е единствената.
Само поклати глава дори и той не знаеше дали е в знак на съгласие или отрицателно. Отиде от другата страна на Ели от която бе малката и чантичка и я хвана за другата ръка като нахално надникна в чантичката и. Вътря беш онова сладко зайче на име Бъни. Погледна я учудено и отвори чантата и като извади пухкавото зайче. Хвана го с две ръце като пусна на Ели се усмихна.
- Бъни нали?- каза гледайки нея. Седяха на брега като той я гледаше влюбено и бе хванал зайчето, което му приличаше на плюшена играчка и си стояха като бяха на слънцето.
Върнете се в началото Go down
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 7:53 pm

- Да - отвърнах аз с усмивка и шмугнах още няколко резънчета морков в малката устичка на зайчето, което наистина бе много малко.Бе по-малко и от шепата ми и затова понякога ми бе трудно да го търся, та било то и вкъщи.Животинката инато се устреми към останалата част от храната му, която държах в пликчето, но му стигаше толкова за днес.Както и при хората, така и при животните режимът бе един и същ - много пъти на ден, но по малко.Това, естествено, не се нравеше на Бъни, но неговата дума никак не тежеше по този въпрос.
- Дръж го здраво, защото точно сега дивото го зове.
Засмях се и се оплезих на пухкавата, заешка топка, която никак не й се стоеше мирно.Докато гледах как дребосъка постепенно кротва с примирение, осъзнах, че от вече няколко дълги минути с Джейс не си бяхме казали и думичка.Стори ми се, че беше толкова тихо, че когато чух смеха на някакви туристи разхождащи се в близост до нас подскочих като попарена, а после за пореден път позволих на лицето си да придобие натрапчив, червеникав цвят.Все така мълчаливо и със срамежлива усмивка поех Бъни и внимателно го прибрах в импровизираната му колибка - чантата.Беше минало немалко време от последната ни среща, а присъствието на Джейсън още ме караше да подкосявам крака.Никога не му бях казвала, че изпитвам нещо към него и вероятно заради това се поставях в такива конфузни ситуации.Все пак, винаги сме се водели просто приятели.
- Е, ъм...тук е красиво.
Сложих ръка на устата си веднага щом изговорих тази пълна простотия.Просто не знаех какво да кажа и очевидно не ми се получаваше смислено.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър
The Boss,фотомодел и актриса
Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 10:38 pm

Джейсън леко и внимателно помогна на Ели и сложи в чантичката малкото зайче- Бъни. И двамата усетиха как няколко минути стояха в гробно мълчание и за да не е тихо и скучно Ели каза, че на плажът е хубаво- красиво. Джейсън се засмя тихо и огледа всичко покрай него. Почна от жените, мъжете и децата на плажа, които го шареха с различните цветове бански и се местеха като мравки навсякъде. Поледът му се спря на една баба и един дядо които играеха с някакво хвърчило. Засмя се учудено и си каза, че в любовта няма никакви граници. Усмихна се и продължи със разглеждането си. Видя барът чийто навез служеше на много туристи да се скрият от слънцето и да пийнат нещо студено, за да се охладят в този летен и горещ ден. Видя многото скъли, където се разбиваха вълните и точно на това той викаше красиво и до някъде странно. Странно защото незнаеше как се образуват тези форми и точно как, а точно тези неща много го заинтригуват. Отново погледна Ели и морето зад нея. Поклати глава в знак на съгласие и и се усмихна като отново си мълчеше. Някакво притесение се плъзна по лицето на момчето, което значеше е Ели може да помисли Джейс за много скучен и до някъде луд, защото той се взираше само и единствено в нейните очи. Усмихна се и реши нещ да каже. Дали трябваше да и каже,ч че изпитва нещо към нея. Не- беше отговорът му в мислите които постоянно се променяха. Ако тя не изпитва нищо към него той наистина ще бъде доста съкрушен, но за сега знаеше че се имат само като приятели много добри дори най-добри приятели.
- Ели би ли ме придружила да разгледаме няколко къщи, за да изберем жилещето в което ще живея!- каза усмихнато и гледайки я въпросително докато си мислеше, че може би поненещо от плана му ще бъде свършено.
Върнете се в началото Go down
Ellie Claire
The Boss,фотомодел и актриса
Ellie Claire


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 11:28 pm

- С удоволствие - казах аз и се опитах да замаскирам неудобството си от преди малко с широка усмивка, но не бях сигурна дали това е имало заличаващия ефект, към който се стремях.Нагодих чантичката си, за да може Бъни да се чувства по-удобно там вътре и с Джейс тръгнахме в обратната посока, а аз не пусках ръката му.Преди ми бе навик и си личеше, че топлата му ръка обгръщаща моята ми е липсвала.В интерес на истината, самият той ми липсваше непоносимо много и сега, когато го видях отново и нестихващото трептене на сърцето ми се върна, се чувствах искрено щастлива, пък макар и криеща чувствата си.Страхувах се, че ако спра да го правя ще загубя и приятелството му, като се има в предвид, че това, което изпитвам към него е едностранно.Тези мисли ме раздираха отвътре и усетих как усмивката на лицето ми постепенно повяхва, докато не придобих съвсем празното изражение на една изгубена душа.Все пак, Джейсън притежаваше външния вид и харизмата, с която да накара жените да тичат след него.Затова бях почти напълно убедена, че си е намерил някоя, която обича повече от мен.
- Нацелил ли си си вече няколко къщи? - попитах аз, но без да отдавам особено значение на това, което задавах.Просто поддържах разговора, за да не се умълча отново и да започна да се изчервявам и прехапвам устни.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уинчестър
The Boss,фотомодел и актриса
Джейсън Уинчестър


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 24.06.2011

Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 2:47 am

Джейсън за пореден път и се усмихна широко като тя се съгласи да го придружи. Имаше две предложения за него, от които той избра първото когато обиколи и ги разгледа преди два дена. Още когато пристигна първо направи това, разгледа къщите, които бе намерил в интернет. Просто се свърза с двата номера и попита за точния адрес в ЛА. След вече оговорените две срещи той си спази обещтанието и разгледа жилищата, от които си избра по-голямото, но му трябваше и второ мнения, защото никога не бе решал да си купи нещо само ако той го хареса. Винаги и другите хора си имаха свое собствено мнение, както и Ели искаше да разбере и нейното. Видя как нейната усмивка се смъкна от лицето и и това не му харесваше. Искаше да я гледа щастлива и усмихната, а не сякаш нещо я притеснява и човърка от вътре както Джейс няма търпение да и кже, че се е влюбил отдавна в нея, но той бе от търпеливите хора, за това щеше да изчка първо тя да се разкрие по някакъв начин ако и тя го харесва. Всичко това му се стори доста сложно затова просто си мислеше как отново тя да се усмихне. Дали няколко мили думички за нейния външен вид щяха да помогнат. Съвсем забрави за въпроса му, но след малко отново се усети. Двамата не пуснаха ръцете си, това н бе нищо ново. Трябваше им малко разнообразие.
- Спрял съм се на една къща! Тоест предложенията бяхадве, но ще искам и твоето мнение!- каза и и се усмихна. Двамата започнаха да вървят по топлия пясък и Джейсън видя как Ели забърза крачката си, за да не и е топло. Джейсън се засмя и се замисли защо просто не си обуе обувките, но това беше добра ситуация той да направи нещо интересно.
- Красавице пари ли ти!- каза и отново се засмя като видя вече усмивка и на нейното лице. Погледна пясъка пред тях, който беше доста за да стигнат до улицата. Той обу маратонките си и запретна крачолите на дънките още по-нагоре. Вдигна на ръце Ели и започна да върви към улицата- тротоара по който щяха да вървят към къщите които бяха до плажа. Той взе очилата си които бяха в джоба му и ги сложи на Ели като се усмихна като видя колко много и ходят.
- Ауу ходят ти повече от колкото на мен!- каза докато вървеше носейки нея., а тя носеше Бъни и сандалите си, които висяха. Засмя се когато си помисли как изглждат отстрани, но пък гледката си беше наистина сладка за него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната ивица Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Плажът-
Идете на: