Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Пътеката към гората - Page 2 Vote_lcapПътеката към гората - Page 2 Voting_barПътеката към гората - Page 2 Vote_rcap 
Cassie Hale
Пътеката към гората - Page 2 Vote_lcapПътеката към гората - Page 2 Voting_barПътеката към гората - Page 2 Vote_rcap 
Rosie Huntington
Пътеката към гората - Page 2 Vote_lcapПътеката към гората - Page 2 Voting_barПътеката към гората - Page 2 Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Пътеката към гората - Page 2 Vote_lcapПътеката към гората - Page 2 Voting_barПътеката към гората - Page 2 Vote_rcap 
Мат Покора
Пътеката към гората - Page 2 Vote_lcapПътеката към гората - Page 2 Voting_barПътеката към гората - Page 2 Vote_rcap 
Виктория Еспино
Пътеката към гората - Page 2 Vote_lcapПътеката към гората - Page 2 Voting_barПътеката към гората - Page 2 Vote_rcap 
Мери Престън
Пътеката към гората - Page 2 Vote_lcapПътеката към гората - Page 2 Voting_barПътеката към гората - Page 2 Vote_rcap 
Адриана Лима..
Пътеката към гората - Page 2 Vote_lcapПътеката към гората - Page 2 Voting_barПътеката към гората - Page 2 Vote_rcap 
Vaughn Murray
Пътеката към гората - Page 2 Vote_lcapПътеката към гората - Page 2 Voting_barПътеката към гората - Page 2 Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Пътеката към гората - Page 2 Vote_lcapПътеката към гората - Page 2 Voting_barПътеката към гората - Page 2 Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Пътеката към гората

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Виктория Еспино
Актриса и певица
Актриса и певица
Виктория Еспино


Брой мнения : 99
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 26
Местожителство : LA
Брат/сестра: : Rosie Huntington

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:00 am

- И даже си вампир... - промълвих тихо.
- Мхм ето така е по-добре. - усмихнах се.
- Е за колко време си тук Майкъл?
- Е иначе и на мен ми е приятно. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:06 am

Момчето се представи отново с истинското си име този път.
- И на мен ми е много приятно- казах. Вики нещо каза на ухото на Майкъл, а аз се опитах да разбера какво но чух само"И даже си..." . Замислих се над тези и думи. След няколко минути получих смс "Имаш фотосесия след 15 минути". "Мамка му. За мен няма почивка." Показах смс-а на Вики и вдигнах рамене.
- Съжелявам, но аз трябва да тръгвам. Имам работа.- станах и измърморих. Прегърнах Вики. По навик прегръщах всеки, затова може би бездаискам прегърнах и Майкъл. Тръгнах и им метнах. След малко осъзнах какво направих.
- Съжелявам Майк. -извиках като се връщах на обратно от пътеката.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:18 am

Той я изгледа и каза:
-Епък.. няма нищо.. - след това погледнах Вики и й отговорих:
-Еми.. да.. бях на мисия в Европа, където трябваше да пленя една красива убийца, но.. тя ме плени и ме превърна във вампир.. сега съм.. перфектния шпионин и силата ми е точно, като за мен - след тези думи той издиша и каза:
-Ами.. и ти ли си вампир?
Върнете се в началото Go down
Виктория Еспино
Актриса и певица
Актриса и певица
Виктория Еспино


Брой мнения : 99
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 26
Местожителство : LA
Брат/сестра: : Rosie Huntington

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:26 am

- Мдааа. - засмях се.
- Такъв наемен убиец едва ли има гадже, а? - засмях се.
Бе ми писнало от звездите исках да се запозная с някой по-убикновен.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:37 am

-Хах- засмях се и аз. После отговорих:
-Коя би се вързала на моя акъл. Мисля само как да работя и да бяхам от убийци.. Момиче със шпионин като мен е все едно да смесиш текилата с уйски.. - след тези думи се доближих и образът ми се откри. Бях в истинският си образ. Във истниския Майкъл Уестън..
Върнете се в началото Go down
Виктория Еспино
Актриса и певица
Актриса и певица
Виктория Еспино


Брой мнения : 99
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 26
Местожителство : LA
Брат/сестра: : Rosie Huntington

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:48 am

- Може би такава като мен. - засмях се.
Ама какво си мислех. Ако кажех на менидъжра ми той
щеше да ме убие. Засмях се наум.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:57 am

Той я загледа и каза:
-Едва ли красиво и младо момиче като теб би се хванало да обикаля света... и то точно с мен - след тези думи той се почеса и попита:
-Ами.. имаш ли идея къде съм.. така де... в кой град?
Върнете се в началото Go down
Виктория Еспино
Актриса и певица
Актриса и певица
Виктория Еспино


Брой мнения : 99
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 26
Местожителство : LA
Брат/сестра: : Rosie Huntington

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:00 am

- Ами аз така или иначе си го обикалям. - засмях се.
- *избухнах в бурен смях* Ел Ей глупчо.
Сетих се, че утре имам записи от 12.
Извади телефона си и си навих аларма за 10.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:03 am

-Wow- учудих се:
-Значи съм преминал пътя от Маями.. до Ел Ей за по-малко от 4 часа.. пеша - засмях се и я погледнах. Зачудих се и попитах:
-А знаеш ли къде мога да се задомя.. нещо като хотел.. място да се скрия?
Върнете се в началото Go down
Виктория Еспино
Актриса и певица
Актриса и певица
Виктория Еспино


Брой мнения : 99
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 26
Местожителство : LA
Брат/сестра: : Rosie Huntington

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:17 am

- Ами може да си тръсим заедно. - засмях се.
- Къщата ми тук още не е готова. - усмихнах се.
- А защо избра да си шпионин? - репих да попита въпреки, че можех и сама да разбера.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:27 am

Почесах се и казах:
-Еми.. не знам.. за да помагам на слабите... да служа на страната си или по-скоро защото е различно.. не си себе си в тази професия.. приемаш различни облици и това е.. - след което се огледах и казах:
-Трябва да си купя нови дрехи..
Върнете се в началото Go down
Виктория Еспино
Актриса и певица
Актриса и певица
Виктория Еспино


Брой мнения : 99
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 26
Местожителство : LA
Брат/сестра: : Rosie Huntington

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:31 am

- Мм определено. - засмях се.
Седнах отново на земята и от чантата сию
извадих едно шише с вода. Отпих малко.
- Искаш ли? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:34 am

Поклатих глава в отрицание и отговорих:
-М-м-м.. Не.. Предпочитам да пия едно уйски в момента - след тези думи той се огледа и продължи:
-Ами.. дали ще можем да намерим някой магазин за дрехи.. и къде може би да се изкъпя, защото.. наистина трябва да се преобразя..
Върнете се в началото Go down
Виктория Еспино
Актриса и певица
Актриса и певица
Виктория Еспино


Брой мнения : 99
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 26
Местожителство : LA
Брат/сестра: : Rosie Huntington

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:37 am

Тогава получих СМС, че къщата ми е готова.
Започнах да поскачам.
- Ами може вкъщи. - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:40 am

Той се почеса и каза:
-А-а-а. Не.. не искам да ти се натрапвам.. а и може да си в опастност.. по-добре да си потърся хотел.. - след тези думи той се огледа. Видя си вратовръзката на земята и я взе. Сложи си я на вратът, но не я завърза. Огледа се и допълни:
-Да се надявам да не се изгубя..
Върнете се в началото Go down
Виктория Еспино
Актриса и певица
Актриса и певица
Виктория Еспино


Брой мнения : 99
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 26
Местожителство : LA
Брат/сестра: : Rosie Huntington

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:42 am

- Виж тук трудно ще си намериш свободен хотел, но добре... - казах спокойно аз.
Не ме бе страх, че ще съм в опастност.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:45 am

Пъхнах си ръцете в джобовете и казах:
-Еми.. ако няма хотел ще намеря някоя изоставена сграда и ще спя в нея.. просто.. ще е по-добре да съм сам.. все едно не съществувам.. - след тези думи Майкъл издиша и започна да обикаля из горичката, за да търси на къде е Ел Ей. Или по-скоро.. тръгна към една посока без да знае дали е натам.. дали щеше да се изгуби..
Върнете се в началото Go down
Виктория Еспино
Актриса и певица
Актриса и певица
Виктория Еспино


Брой мнения : 99
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011
Age : 26
Местожителство : LA
Брат/сестра: : Rosie Huntington

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:46 am

- Само ще кажа, че така скоро няма да стигнеш до Ел Ей... - извиках.
Обърнах се в другата посока и тръгнах към колата си.
Върнете се в началото Go down
Rosie Huntington
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Rosie Huntington


Брой мнения : 128
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
БФФ: : Серина Ван Дер Уудсен, Адриана Лима, Candice Swanepoel
Брат/сестра: : Виктория Еспино

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 2:41 am

Снимките се отмениха. Стана ми малко тъпо от това. Бяхме се разкали напразно. Затова правих нацупени физиономии. Ади и аз слязахме от колата. Тя предложи да отидем в гората.
-Добре, още не съм ходила там. - Отвърнах и мило.
След малко настроението ми се върна. Отново бях усмихната. Повървяхме малко и стигнахме пътеката към гората. Тръгнахме по нея.
-Май ще си правим диво, женско парти. - Засмях се
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 3:21 am

-Хаха да.Има да си вървим...кой знае колко...-Засмях се.
-Но добре,че е спокойно това ми беше идеята да се отърся от всичко и всички.Е не,че си ми досадна просото искам да се отпусна.Опп не исках да се изразявам така ох...май ме разбираш.-Усмихнах се притеснено.Повървяхме малко без да си кажем нищо.Накрая аз се сетих нещо да я попитам:
-Е как е трансформърс?Надявам се да не ми се обидиш,но никога не съм го гледала.
Върнете се в началото Go down
Rosie Huntington
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Rosie Huntington


Брой мнения : 128
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
БФФ: : Серина Ван Дер Уудсен, Адриана Лима, Candice Swanepoel
Брат/сестра: : Виктория Еспино

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 3:30 am

Отначало Ади ме изненада, но разбрах че, се притесни, затова не казах нищо. Дълго само вървяхме и мълчахме. По едно-време Ади развали тишината. Погледнах към нея.
-Да ти кажа честно, аз съм гледала само втората част. - Засмях се.
-Първата така и не се наканих, но вече няма и защо. - Продължих да се усмихвам.
-Много е яко. Всичко е яко. И самият филм, и снимките на трета част. Беше много забавно. Все пак винаги съм си мечтала да стана актриса. - Усмихнах се.
-Гледай само частта с мен, тя е най-яка. Все пак аз съм там! - Казах с променен и горд глас, а после не се удадаржах да се засмея на думите си, които прозвучаха едноврменно нахално и забавно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 3:42 am

-Ама естествено.Обещавам ще гледам частта с теб.Май изобщо нямаше да го гледам ако ти не беше там.Не го приемай лично не искам да те обидя или нещо подобно...не...просто-И спрях до тук.Толкова ме беше срам.За бога какво дъдрех сега...!?Ужас какво ли си е помислила Роузи?...
-Дали ще се съберем моделите?Защото само аз,ти и Кандис май сме в Лос Анджелис...а?
Върнете се в началото Go down
Rosie Huntington
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Rosie Huntington


Брой мнения : 128
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
БФФ: : Серина Ван Дер Уудсен, Адриана Лима, Candice Swanepoel
Брат/сестра: : Виктория Еспино

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 3:55 am

Ади говореше малко объркано. Почти не я разбрах. Изглеждаше притеснена от думите си. Позамислих се малко върху тях. После се усмихнах и се направих, че не съм я чула. Все пак тя ми беше една от най-добрите приятелки, нямаше как да и се убидя и то за такова нещо.
-Надявам се всички да се събрем. Обичам, когато всички са заедно. Трябва да извикаме Кандис някой път да дойде с нас. Тя е много сладка, истинско ангелче....... Е не колкото нас де. - Засмях се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:11 am

-Оо да някой път ще я извикаме.Задължително.Все пак от всички ангелчета имам 5 любими модела естествено без мен...да ги изреждам ли или ще ти е скучно и досадно?-Засмях се.
-На мен ще ми е интересно кои са твоите топ 5 любими модели на Виктория?-Замлъкнах за малко,а когато се огледах,защото досега се бях заплеснала видях,че ни остава още да си повървим,за да стигнем до гората.Наблизо беше закована една пейка и реших да поседна.
Върнете се в началото Go down
Rosie Huntington
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Rosie Huntington


Брой мнения : 128
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
БФФ: : Серина Ван Дер Уудсен, Адриана Лима, Candice Swanepoel
Брат/сестра: : Виктория Еспино

Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 4:17 am

Ади седна на пейката. Аз я последвах. И реших да отговоря на въпроса и.
-Ами моите любими пет са...... - Позамислих се.
-Само 5 ли? Добре. Значе без мен са..... Кандис, Ти, Миранда, Бехати и Алесандра. - Погледнах я в очакване и с усмивка. Чаках да ми каже кой са нейните. Но Ади си мълчеше. Затова настоях:
-Хм, Ади, май забравяш нещо. Твой ред. Кой са твоите любими 5 колежки? - Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пътеката към гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пътеката към гората   Пътеката към гората - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пътеката към гората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Навътре в гората
» Mалкото магазинче до гората.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Гората-
Идете на: