Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Домът на Серина Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Домът на Серина Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Домът на Серина Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Домът на Серина Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Домът на Серина Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Домът на Серина Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Домът на Серина Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Домът на Серина Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Домът на Серина Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Домът на Серина Vote_lcapДомът на Серина Voting_barДомът на Серина Vote_rcap 
Cassie Hale
Домът на Серина Vote_lcapДомът на Серина Voting_barДомът на Серина Vote_rcap 
Rosie Huntington
Домът на Серина Vote_lcapДомът на Серина Voting_barДомът на Серина Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Домът на Серина Vote_lcapДомът на Серина Voting_barДомът на Серина Vote_rcap 
Мат Покора
Домът на Серина Vote_lcapДомът на Серина Voting_barДомът на Серина Vote_rcap 
Виктория Еспино
Домът на Серина Vote_lcapДомът на Серина Voting_barДомът на Серина Vote_rcap 
Мери Престън
Домът на Серина Vote_lcapДомът на Серина Voting_barДомът на Серина Vote_rcap 
Адриана Лима..
Домът на Серина Vote_lcapДомът на Серина Voting_barДомът на Серина Vote_rcap 
Vaughn Murray
Домът на Серина Vote_lcapДомът на Серина Voting_barДомът на Серина Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Домът на Серина Vote_lcapДомът на Серина Voting_barДомът на Серина Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Домът на Серина

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 2:48 am

Домът на Серина Images?q=tbn:ANd9GcQrXAovubExh96U-N9_wvcWg9RvzqhAACAaO6Ke1VZf2vU8IzjkwA&t=1
Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
Vaughn Murray
Фотограф и режисьор
Фотограф и режисьор
Vaughn Murray


Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 1:30 am

След малко пристигнахме пред къщата на Серина.Тя искаше да плати,но аз я изпреварих,и докато се усети я издърпах навън и я целунах толкова продължително,че таксито си беше заминало и стояхме сами на улицата.Усмихнах 'и се,надявах се да не се сърди за постъпката ми и се обърнах към къщата 'и.
-Уау,страхотна къща! - възкликнах аз,преметнах ръката през рамото 'и и двамата влязохме вътре.И отвън и отвътре беше наистина много красиво. - Сама ли живееш? - попитах я,дори и да подозирах,че такава голяма къща не е само за един човек,но все пак нищо не ми пречеше да попитам.
Върнете се в началото Go down
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 1:41 am

-Всъщност имам съквартирантка, но още не се е нанесла. - споделих.
С Вон влязохме в къщата ми и отидохме в хола. Той седна на дивана, аз ровех из шкафовете, търсейки нещо за ядене, но после се отказах. Сега нито бях гладна, нито ми се спеше.
Седнах на дивана до Вон, приближих се към него и го целунах продължително и страстно. Обвих ръце около врата му и зарових пръсти в косите му. Придърпах го към себе си.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
Vaughn Murray
Фотограф и режисьор
Фотограф и режисьор
Vaughn Murray


Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 2:12 am

Целувахме се доста страстно и не смятахме да приключим скоро.Надявах се да не се уморя и да не заспя,защото бях леко уморен.От всички тези страхотни целувки,наистина започнах да се омайвам,а и тя си беше много яка.
Нямаше как да 'и устоя.Прокарах ръка по бедрото 'и и лекичко я погъделичках.Целунах врата 'и,а след това слезнах надолу по деколтето.Откопчах горнището 'и и го хвърлих зад себе си.Усмихнах се перверзно,но не знаех дали е в настроение за нещо повече.Не исках съквартирантката 'и да ни завари така.
-Какво ще кажеш да се качим до твоята стая? - попитах я аз и свалих тениската си.
Върнете се в началото Go down
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 2:50 am

Аз просто кимнах и двамата се качихме по стълбите отидохме в стаята ми.
Още когато отворихме вратата аз отново го целунах и вървяхме към леглото. Легнахме на него, а аз го целувах по врата и обходих с устни тялото му.
Зарових пръсти в косите на Вон и отново го целунах по устните.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
Vaughn Murray
Фотограф и режисьор
Фотограф и режисьор
Vaughn Murray


Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 3:00 am

Започнах да я целувам нявсякъде.
Опсипвах тялото 'и с целувки.Накрая свалих панталоните 'и,а тя свали моите.Двамата легнахме в леглото полуголи.
Усмихнах се беше ми много приятно да се целувам с нея,а и тя беше наистина секси,особено по бельо.
-Много си секси! - изкоментирах и я целунах по врата,а после слязох до деколтито и отново се върнах на прекрасните 'и устни.
Върнете се в началото Go down
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 12:27 am

Продължих да целувам страстно Вон. Чувствах се повече от прекрасно с него. Сега не ме интересуваше нищо друго. Отдавна не се бях чувствала толкова добре.
Бях готова и за нещо по-сериозно с Вон. Обвих ръце около врата му и го придърпах още по-близо към себе си. Зарових пръсти в косите му.
Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 3:10 am

Подготвях всичко за партито. Подреждах, нареждах напитките на масите.. Беше ми гадно, че трябваше да се справям сама. Но тук нямах много приятели, пък и не бях виждала Вон отдавна.. Не знаех защо правя този купон, след като нямах и един щастлив повод. Ноо.. нямаше проблем да се разведря малко.
Приготвих много ягоди и сметана, също и алкохол. Днес обмислях да играем на шише, или нещо друго. Изобщо, исках да е много як купон, за който, предполагам клюкарката щеше да коментира, но това не беше важно.
Скоро свърших с подготовката. Позвъни се на вратата, аз отворих и с усмивка приех гостите. Бях облечена в светло жълта рокля, бях пуснала небрежно косата си и обух обувките си на висок ток.

П.П. Хайде хора, пишетее ;дд
Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
????
Гост




Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 1:30 pm

С Роузи вече се връщахме към центъра и когато вече стигнахме чухме някакви слухове за парти в къщата на някакво момиче...Серина.Нямах нищо против да отида.Не знаех дали и Роузи ще иска,но я накарах да ме заведе до тях да се преоблечем.Отидохме да тях,преоблякохме се и след десетина минути бяхме пред къщата на Серина.Бях си наумила тук да се напивам.Звъннахме на вратата и момичето ни отвори.
-Ти сигурно си Серина...приятно ми е.
-Аз съм Адриана.-Представих се аз набързо.Взех си бутилката с уиски и една чаша и започнах да си сипвам по малко.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 8:43 pm

Бях чул слухове,че в къщата на някакво момиче ще има купон.Обичах купоните затова реших да отида.Не трябваше да ходя да се преобличам просто тръгнах към къщата където се говореше,че ще е партито.Почуках на вратата и отвори едно русокосо момиче.Хвърлих и поглед,но тя не ме отрази явно си имаше момче.Реших да се представя:
-Аз съм Мат.-Погледнах и вътре седнала на стол до бар плота друго момиче което попийваше уиски,но не на екс.
-А вие момичета как се казвате?-Попитах ги и седнах на стола до другото момиче.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 8:56 pm

Боже той нима не ме разпозна!?Намусих се и отпих от уискито.Не исках да си развалям настроението нито да скапвам чуждите настроения да правя сцени и да се цупя.Просто ще се забавлявам.
-Аз съм Адриана,Адриана Лима.-Когато го казах той май си ме спомни.Е не,че се познаваме да си ме спомни като абе та аз съм известна трябва да ме знае.стана ми леко смешно от тези мисли.Хвърлих му поглед и после отпих отново от уискито все едно не съм го загледала.Боже вече изгарях по това момче.По едно време пак го загледах и той ме видя.едва не се изчервих.Какво ли правеше Серина защо ли не идваше при нас?Но май и така е добре ще мога да се възползвам от Мат.
-Е искаш ли нещо да ти сипя?-Запитах аз Мат и го погледнах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:05 pm

Когато си каза името се сетих коя е.Боже надявах се да не се сърди знам ги аз тези модели.Като не ги знаеш и ти правят сцени,но като гледах Адриана май не е от тези модели.Това ме радваше.
-О,да сетих се коя си.А аз пиенето и за мен едно уиски.Мерси.-Боже Адриана беше толкова красива.Беше неустоима.Тя ми донесе чашка и ми сипа в нея уиски,на нея и беше останало малко и си доля.Двамата пийнахме чашките си на екс и аз сипах на двама ни по още една.Изпихме и тях на екс и погледите ни се засякоха.Тя свали нейния към чашата.Явно я беше срам,а не като мен.Минал съм през доста жени и честно никоя не ме е карала така де изгарям от желание за нея.Сипах по още една чашка,но тази не изпихме на екс.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:14 pm

Ауу май двамата се харесахме взаимно,но толкова ме беше срам досега не съм правила някои неща с момчета...Някои колежки мислеха,че изобщо не съм срамежлива и това е,защото така се държа пред тях,защото ами...колежки са ми и не са момчета.Пийнах малко от чашката си и остана по-малко от половината.Загледах се в нея (в чашката) и се бях замислила: "Ами ако не хареса целувките ми?" След това си казах боже в какво се превърнах?Какви глупави въпроси си задавах.Погледнах го пак този път с малко повече увереност.Той също ме погледна.Хвана с ръката си врата ми и започна бавно да се приближава към мен.След няколко секунди без да се усетя ние се целувахме.Боже беше хубаво.Не исках да се отделя от мен.Исках така да останем вечно,но ето на целувката спря.Той ме попита:
-Е толкова ли беше страшно?-Аз се позамислих малко пък след това казах:
-Не беше хубаво...-И сега вече се изчервих.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 9:56 pm

Адриана се изчерви,но се радвах,че каза,че и е било хубаво.Изпихме си и тези чашки и аз сипах още.Дали целта ни тази вечер бе да се напием?А може и моята да е напия,за да я вкарам в леглото си.Но може би нямаше нужда.Пийнах от новата чашка с уискито си и я погледнах.
-Искаш ли пак?Сещаш се за кое говоря.Или поне се надявам да се сещаш.-Тя кимна и предположих,че значи да.Тя сложи ръцете си на моите рамене и този път се приближих по бързо до нея и започнах да я целувам.Тя ме бутна на дивана и започна да ме целува.Аз я обърнах и спрях целувката.
-В чужд дом сме защо не отидем у вас?Ако искаш да продължим естествено.Не искам тук да си правим удоволствието...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 10:34 pm

Позачудих се дали да му откажа.Все пак цъфнах на това парти и...беше ми неудобно да си тръгна,но от друга страна не можех да откажа на Мат.Ахх този сладур.Затова отидох на бара,глътнах си чашата с уиски както и тази на Мат и му казах:
-Ами хайде да вървим не съм кой знае колко далече.И все пак ако си бях взела колата по-бързо щяхме да стигнем.-Усмихнах му се.Той стана от дивана и без Серина да ни види ние се изнизахме от къщата и тръгнахме към моята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Серина Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Серина   Домът на Серина Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Серина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Серина Ван Дер Уудсен
» Банкова сметка № 001 (Серина Ван Дер Уудсън)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Къщите-
Идете на: