Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Тайното местенце навътре в парка. Vote_lcapТайното местенце навътре в парка. Voting_barТайното местенце навътре в парка. Vote_rcap 
Cassie Hale
Тайното местенце навътре в парка. Vote_lcapТайното местенце навътре в парка. Voting_barТайното местенце навътре в парка. Vote_rcap 
Rosie Huntington
Тайното местенце навътре в парка. Vote_lcapТайното местенце навътре в парка. Voting_barТайното местенце навътре в парка. Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Тайното местенце навътре в парка. Vote_lcapТайното местенце навътре в парка. Voting_barТайното местенце навътре в парка. Vote_rcap 
Мат Покора
Тайното местенце навътре в парка. Vote_lcapТайното местенце навътре в парка. Voting_barТайното местенце навътре в парка. Vote_rcap 
Виктория Еспино
Тайното местенце навътре в парка. Vote_lcapТайното местенце навътре в парка. Voting_barТайното местенце навътре в парка. Vote_rcap 
Мери Престън
Тайното местенце навътре в парка. Vote_lcapТайното местенце навътре в парка. Voting_barТайното местенце навътре в парка. Vote_rcap 
Адриана Лима..
Тайното местенце навътре в парка. Vote_lcapТайното местенце навътре в парка. Voting_barТайното местенце навътре в парка. Vote_rcap 
Vaughn Murray
Тайното местенце навътре в парка. Vote_lcapТайното местенце навътре в парка. Voting_barТайното местенце навътре в парка. Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Тайното местенце навътре в парка. Vote_lcapТайното местенце навътре в парка. Voting_barТайното местенце навътре в парка. Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Тайното местенце навътре в парка.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Тайното местенце навътре в парка. Empty
ПисанеЗаглавие: Тайното местенце навътре в парка.   Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 4:50 pm

Тайното местенце навътре в парка. Besedka
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Тайното местенце навътре в парка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайното местенце навътре в парка.   Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 3:45 am

Ади потегли и след няколко минути вече бяхме спрели колата пред огромния хотел с басейна.До него имаше парк.Разхождахме се докато не видяхме едно място на което Ади поиска да седнем.Е изпълних исканията `и и двамата седнахме на нещо като диванче или удобна пейка.Не бях сигурен.Когато седнахме тя легна назад и ме придърпа към себе си.Следствие от това Ади започна да ме целува.Тя разкопча ризата ми и започна да ме целува до кръста и пак нагоре до устните.След малко чухме нещо като стъпки и аз бързо се закопчах.Направихме се,че само си говорим.Дойдоха някакви хора и се снимаха с нас двамата след което си тръгнаха.
-Е харесва ли ти тук?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайното местенце навътре в парка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайното местенце навътре в парка.   Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 4:18 am

-Ами явно ми харесва щом за те накарах да седнем тук.-Огледах пак мястото.Харесваше ми.Лос Анджелис е страхотен град.какво ли не измислят тук.Настроението ми беше малко гадно,защото бях тук а мислех затова как нямаме дизайнер,за да се съберем и да направим ревю.Все едно ще се отърва от тези мисли.Обвзе ме някакво чувство да целуна Мат и послушах това чувство.Доставяше ми удоволствие да го целувам.Харесваха ми целувките му.Изгарях от желание за тях всеки миг от живота си.Целувах го продължително и страстно.Той съблече блузата ми и сега той ме целуваше до кръста и нагоре.Аз просто се наслаждавах на целувките и се надявах никой да не дойде пак!Съблякох и неговата риза и ту аз целувах неговото,прекрасно тяло ту той моето.
-Сега си само мой!-усмихнах се мръснишки.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Тайното местенце навътре в парка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайното местенце навътре в парка.   Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 7:54 pm

Сега само се целувахме.Нямаше да правим нещо по-сериозно.След още малко целувки този път дойдеха някакви хора,ние не ги бяхме чули и те ни видяха.Боже двамата с Ади умряхме от срам.Тотално.Облякохме се и двамата,а гадните същества които ни бяха прекъснали си тръгнаха.
-Да отидем някъде другаде на така наречената ни разходка.Какво ще кажеш,Ади?-Запитах я любопитно аз.Боже как можахме?Май не беше добра идея да се разсъбличаме в парка.Не знаех,че пък толкова много хора идваха тук.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тайното местенце навътре в парка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайното местенце навътре в парка.   Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 9:49 pm

Боже как ме хвана яд на тези хора.Тъкмо си се наслаждавах на целувките на Мат.
-Е хайде в бара?Какво ще кажеш?Ходи ли ти се там да пийнем малко?Или искаш направо в нас?-Усмихнах му се.Сега имах и някакво желание да пийна малко.Може и да се напия....Бог знае какво щях да направя ако ида в бара.Все едно мислех да напия и Мат,за да го вкарам пак в леглото си.Този мръсник няма как да ми откаже.Подсмихнах се от тази мисъл.Той явно още се чудеше дали да отидем на бар или вкъщи направо.И все пак аз се надявах да избере бара.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Тайното местенце навътре в парка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайното местенце навътре в парка.   Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 11:57 pm

-Ами да отидем на бар.Нямам нищо против.-Целунах я веднъж,хванах я за ръка и тръгнахме към колата.След пет-десет минутки вече бяхме там.Качихме се в колата и този път аз бях на волана.След още няколко минути вече бяхме пред бар "Ел Ей Тайм"
-Е,Ади,тук сме...-двамата слязохме от колата и влязохме в бара.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайното местенце навътре в парка. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайното местенце навътре в парка.   Тайното местенце навътре в парка. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тайното местенце навътре в парка.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Навътре в гората
» Общественото място на парка.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: В Лос Анджелис :: Паркът-
Идете на: