Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Къщата на Адриана Лима :))) Vote_lcapКъщата на Адриана Лима :))) Voting_barКъщата на Адриана Лима :))) Vote_rcap 
Cassie Hale
Къщата на Адриана Лима :))) Vote_lcapКъщата на Адриана Лима :))) Voting_barКъщата на Адриана Лима :))) Vote_rcap 
Rosie Huntington
Къщата на Адриана Лима :))) Vote_lcapКъщата на Адриана Лима :))) Voting_barКъщата на Адриана Лима :))) Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Къщата на Адриана Лима :))) Vote_lcapКъщата на Адриана Лима :))) Voting_barКъщата на Адриана Лима :))) Vote_rcap 
Мат Покора
Къщата на Адриана Лима :))) Vote_lcapКъщата на Адриана Лима :))) Voting_barКъщата на Адриана Лима :))) Vote_rcap 
Виктория Еспино
Къщата на Адриана Лима :))) Vote_lcapКъщата на Адриана Лима :))) Voting_barКъщата на Адриана Лима :))) Vote_rcap 
Мери Престън
Къщата на Адриана Лима :))) Vote_lcapКъщата на Адриана Лима :))) Voting_barКъщата на Адриана Лима :))) Vote_rcap 
Адриана Лима..
Къщата на Адриана Лима :))) Vote_lcapКъщата на Адриана Лима :))) Voting_barКъщата на Адриана Лима :))) Vote_rcap 
Vaughn Murray
Къщата на Адриана Лима :))) Vote_lcapКъщата на Адриана Лима :))) Voting_barКъщата на Адриана Лима :))) Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Къщата на Адриана Лима :))) Vote_lcapКъщата на Адриана Лима :))) Voting_barКъщата на Адриана Лима :))) Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Къщата на Адриана Лима :)))

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 10:28 pm

Къщата отвън:
Къщата на Адриана Лима :))) 3226084B

Хола:
Къщата на Адриана Лима :))) 3226085w

Стаята на Адриана:
Къщата на Адриана Лима :))) 3226086f

Банята на Адриана:
Къщата на Адриана Лима :))) 3226087H

Дрешника на Адриана:
Къщата на Адриана Лима :))) 3054518X

Стаята за гости:
Къщата на Адриана Лима :))) 2715393i

Банята за гости:
Къщата на Адриана Лима :))) 3049026D

Кухнята:
Къщата на Адриана Лима :))) 3226112u

Колата на Ади:
Къщата на Адриана Лима :))) 2643178U

Телефона на Ади:
Къщата на Адриана Лима :))) 3226121x
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 10:55 pm

Най-накрая пристигнахме в къщата на сладурката.Така де на Адриана.Тя първо ме разведе из къщата и стаята си остави за накрая,за да спрем там.Ади отново ме бутна на леглото,легна отгоре ми и започна ме целува.Хванах роклята и и я разкъсах.Адриана остана само по черното си бельо скоро и то щеше да се смъкне.Тя пък разкъса ризата ми и ми свали панталона като не спираше да ме целува.Свалих сутиена и,а тя продължаваше да ме целува и целува,но аз нямах нищо против.Харесваше ми.След малко смъкнах и прашките и,а тя се погрижи за боксерките ми.Обърнах я и тя започна да стене,а аз усещах как прониквам нея с всеки тласък.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 11:04 pm

Охх толкова беше вълнуващо въпреки че ми е за първи път.Стенанията ми го мутивираха да бъде по груб и да забързва движенията си.Аз си бях подпряла ръцете на врата му и ги бях стиснала здраво.По едно време когато движенията станаха много бързи аз забих ноктите в гърба му.От някое време прокарвах ръцете си през косата му.Беше вълнуващо,но и леко болезнено.Той намали темпото за малко и аз започнах да го целувам.Той пък мачкаше гърдите ми.Обърнах го така,че аз бях отгоре и той отново се забърза,а аз сама продължих да мачкам циците си.
-Охх мили искам те за мен и само за мен.-Едвам успях да изстена аз.Пъшках и виках леко и това още го влудяваше.И на двамата определено ни харесваше.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 11:19 pm

Аз продължих да вкарвам и изкарвам пениса си,защото обичам Ади да стене.Влудяваше ме.Това момиче толкова секси и сладка.И с убийствените си стенания и писъци.Продължих с бързото темпо и продължавах.Отново се позабавих малко и извадих члена си от нейния.Легнах до нея и започнахме да се целуваме.След около пет минути целувки навсякъде пак както си бяхме легнали един до друг вкарах пениса си в нейната путка и започнах да го движа напред назад,напред назад....След още няколко минути и аз изстенах,защото спермата ми дойде.Напълних путката и и напръсках корема и със сперма.Разпънах се до нея безсилен и Ади започна да ме целува.
-Мила и ти ме влудяваш.И аз те искам за себе си.С теб секса бе най-добър.-Тя легна върху мен,а аз бях обездвижен.Ади ме целуваше от устните надолу до кръста и обратно нагоре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 11:31 pm

Беше повече от страхотно не знаех какво да му кажа.Спрях да го целувам и се изпънах до него на леглото,но бях легнала по корем и едната ми ръка беше върху плочките на корема му.Станах облякох си сутиен и прашки,отгоре нощница и халат.
-Ще сляза до кухнята да си взема сок от червен портокал,но имаме и други,а имаме и други напитки.Искаш ли нещо?А и още един въпрос?Ще останеш ли?Може да останеш колкото си поискаш.-Усмихнах се.Вече официално бяхме гаджета.Бях развълнувана.Зачаках да ми отговори на въпросите,за да сляза до кухнята.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeПет Апр 15, 2011 11:48 pm

Охх още бях уморен от тази тигрица.
-Ами и за мен дай червен портокал.Ами ако ти нямаш нищо против ще остана докато не ме изгониш.И спокойно няма да ти изневерявам.-Засмях се леко.Личеше си,че е развълнувана от факта,че вече сме гаджета.След пет минути тя се появи със соковете ни.аз го оставих на рафта до леглото и си облякох дънките и тениската.Тя легна на леглото и до нея се насадих и аз.Пуснах нещо по телевизията,но нито един от двама ни не го погледна.реших,че е безсмислено щом не го гледаме и го изгасих.
-Е хареса ли ти първия път,сладуранке?Нямаш против да те наричам така нали?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 12:41 am

-Не нямам нищо против,Мат.-Отговорих аз на въпроса му и го целунах.
-Даже ми харесва да ме наричаш сладуранке,Мати.-Усмихнах се.След това реших да му разкажа за миналото си гадже:
-Миналото ми гадже беше задръстено.Тогава най изгарях от желание за нещо мръсно,а той,той нищо не искаше дори не се целувахме.Много смотано.Но ти скъпи....ти ми харесваш.Страстен си и див.Направи първият ми път страхотен,бейби.-Подсмихнах се леко.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 1:27 am

-Мило,хайде на ресторант.Какво ще кажеш?Ходи ли ти се?Не ка да отпразнуваме първият ти път...или това,че аз имам гадже.-Засмях се.Вече я обожавах и не бих искал друга.Не предполагах,че някога това ще се случи,но ето на и аз да си намеря момиче за дълготрайна връзка.Как се и харесахме от първия път.Всичко беше много интересно.
-Е та какво казваш за ресторанта,сладуранке?-Усмихнах се дяволито и не спирах да я гледам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 1:44 am

-Нямам нищо против,сладурчо.Нямам против да ме заведеш на ресторант.Можеш ли да караш?-Запитах аз,а той кимна в знак на съгласие.
-Значи ще ти дам моята кола да ни закараш до ресторанта...-Усмихнах се,бръкнах в нощното шкафче и му подадох от там ключовете.Той звънна в ресторанта да запази маса.Отидох си в дрешника и си облякох черната рокля.Появих се пред него и се завъртях веднъж.Той не отбеляза коментар.Слязохме по стълбите и после излязохме до колата.Качихме се вътре и той потегли.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 5:46 am

Когато влязохме в къщата се съблякох полу гол,взех Ади на ръце и я качих до нейната стая.Там започнах да я целувам старстно и бавно.Съблякох се накрая чисто гол,а след това се погрижих и тя да остане чисто гола.Обърнах я така,че да ми е отгоре и започнах да я чукам.Тя отново започна да стене.С нея усетихме как някой от персонала идваше и тя нарочно изпищя,за да се усетят.След малко чухме как слизат отново на първия етаж.С едната си ръце я мърдах в такт с члена си,а с другата мачках гърдата и.Тя също подпомагаше като се държеше за тялото ми и се отблъскваше.Писна ми в тази поза и затова седнах на леглото и я сложих така,че тя седна в скута ми с обвити крака,сложени на леглото обвити зад кръста ми.Сега подпомагах и с двете си ръце да я друсам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 1:57 pm

Друсах се и друсах.След седем-осем минути Мат спря удоволствието и аз се зачудих защо,но после това ми се разясни когато той се изпъна на леглото и дишаше точно както когато човек е изморен.Затова не нахалствах да продължим.Облякох си сутиена,прашките,нощницата и легнах до него.Целунах го веднъж и започнах с опитите да заспя.След пет минути вече бях заспала.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 5:40 pm

След Ади заспах и аз.След няколко часа спане се събудих и погледнах часовника на телефона си естествено,за да видя колко е часа.Когато видях колко е щях да припадна.Беше само седем часа.За бога аз не ставах толкова рано.Винаги към единайсе-дванайсе...но седем?!? Не можех да повярвам.Станах от леглото и отидох до кухнята.Имаше една слугиня и я помолих да ми направи палачинки.Седнах на масата в кухнята чакайки си палачинките.След десетина минути две бяха в чинията ми.Точно както ги бях поръчал с мед и маргарин.Изядох ги и двете и се качих отново в стаята на Адриана.Когато се качих тя още спеше затова пуснах телевизора тихо,легнах до нея и започнах да гледам предаването което даваха.Стана ми интересно.Стана осем часа и Ади се събуди.
-Е как спа,сладуранке?-Усмихнах се дяволито.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 5:52 pm

Ахх когато се събудих видях,че Мат вече беше буден.Кога ли е станал?Какво ли е правил?Боже преувеличавам.
-Добре спах,Мат.Ти как спа?Кога се събуди?-Боже наистина преувеличавах.Какво да е правил Мат?Да е спал с някоя от персонала?Да я е целувал?Надявах се да не е.Боже ще се отврати от това колко съм ревнива.И боже от персонала.Въпреки...охх трябваше да се спра.Станах от леглото,облякох си халата,слязох до кухнята и прислугата ми каза,че има палачинки.Ясно ми стана,че Мат ги е поръчал.Седнах и те ми ги донесоха пък точно аз както ги обичах със сладко от малини.Изядох две и се качих на втория етаж в банята си.Измих си лицето и зъбите и се върнах в стаята.Съблякох халата и пак се мушнах под завивките.Целунах продължително Мат.Всъщност ние започнахме да се целуваме,но сега нямаше да стигнем до секс.Ще ми е странно сутрешен секс.Хахаха.Просто се целувахме.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 11:59 pm

Тя започна да ме целува,но след малко спря с целувките.Когато спря с целуването реших да `и отговоря на въпросите които ми зададе преди да слезе в кухнята:
-И аз спах добре,Ади.Събудих се към седем часа.Защо?-Усмихнах се дяволито и повдигнах едната си вежда.Знаех,че Ади ревнува,но не знаех от кой.Трябваше да я заведа някъде на разходка.
-Ей,Ади,чух,че са отворили някакъв парк.С алея на влюбените,романтичен фонтан...и така на татък.Сещаш се искаш ли да отидем?Или сега не ти се ходи?-Този път просто показах любопитство без усмивки,защото вече ми писваше на всеки въпрос усмивка.
-Хайде,Ади...-Подканих я аз и я целунах веднъж.-Разходката ще ти се отрази добре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitimeНед Апр 17, 2011 2:44 am

-Охх добре имам ли избор?Как да ти откажа?-Усмихнах се и започнах да ровя из гардероба да си намеря късата,червена рокличка.Все пак отивахме на нещо си на влюбените или романтичен фонтан.Всъщност не знаех къде отиваме,но нали Мат ще ме заведе и ще бъда с него така,че все едно ми е.Взех си от дрешника и някакви обувки и влязох в стаята.Връцнах се пред Мат,а неговия поглед изразяваше: "Боже колко е секси".Или поне се надявах това да си мисли.
-Охх защо седиш и ме чакаш отивай се обличай и ти!Няма да ходиш по боксерки навън нали?-Засмях се.Мат си облече някаква риза и дънки.Отидохме в колата и този път той настояваше аз да карам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Адриана Лима :))) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Адриана Лима :)))   Къщата на Адриана Лима :))) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Адриана Лима :)))
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Адриана Лима
» Банкова сметка № 004 (Адриана Лима)
» Къщата на Бейби Дол
» Къщата на Алисън
» Къщата на Мери и Мат! (+16)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Къщите-
Идете на: