Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Mалкото магазинче до гората. Vote_lcapMалкото магазинче до гората. Voting_barMалкото магазинче до гората. Vote_rcap 
Cassie Hale
Mалкото магазинче до гората. Vote_lcapMалкото магазинче до гората. Voting_barMалкото магазинче до гората. Vote_rcap 
Rosie Huntington
Mалкото магазинче до гората. Vote_lcapMалкото магазинче до гората. Voting_barMалкото магазинче до гората. Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Mалкото магазинче до гората. Vote_lcapMалкото магазинче до гората. Voting_barMалкото магазинче до гората. Vote_rcap 
Мат Покора
Mалкото магазинче до гората. Vote_lcapMалкото магазинче до гората. Voting_barMалкото магазинче до гората. Vote_rcap 
Виктория Еспино
Mалкото магазинче до гората. Vote_lcapMалкото магазинче до гората. Voting_barMалкото магазинче до гората. Vote_rcap 
Мери Престън
Mалкото магазинче до гората. Vote_lcapMалкото магазинче до гората. Voting_barMалкото магазинче до гората. Vote_rcap 
Адриана Лима..
Mалкото магазинче до гората. Vote_lcapMалкото магазинче до гората. Voting_barMалкото магазинче до гората. Vote_rcap 
Vaughn Murray
Mалкото магазинче до гората. Vote_lcapMалкото магазинче до гората. Voting_barMалкото магазинче до гората. Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Mалкото магазинче до гората. Vote_lcapMалкото магазинче до гората. Voting_barMалкото магазинче до гората. Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Mалкото магазинче до гората.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Mалкото магазинче до гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Mалкото магазинче до гората.   Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:27 am

Mалкото магазинче до гората. Images?q=tbn:ANd9GcQTzVge6eC_1ffv1o-WqLDaPu1hufrhhQ67RXr6H1fCKvqpBxWlnw
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Mалкото магазинче до гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mалкото магазинче до гората.   Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:32 am

Pродължих пътя и се сетих за едно близо магазинче. Беше наистина малко и малко се съмнявах да има йогурт. Излязохме от гората и и бяхме на 100м от магазина.
- Тададам- извиках и показах магазина в далечината. "Дано да имате йогурт иначе ще ви убия"- малко банални мисли, но нямаше как да ги убия. Ако нямаха трябваше да ходим чак на две пресечки. Стигнахме пред магазина и взялохме...
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Mалкото магазинче до гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mалкото магазинче до гората.   Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:35 am

С влизането Майкъл се залепи до фризера. Той си взе десетина кофички с Йогурт с Боровинки и десетина кофички с Йогурт с Ядода. След това отиде до касата и ги сложи в найлонки. Зачака Мери да си вземе, за да плати той.. Защото беше гостенина.
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Mалкото магазинче до гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mалкото магазинче до гората.   Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:40 am

Майкъл взе 20 кофички с йогурт. Загледах го и си помислих, че хората ще му направят забележка. Той ме изчака. Аз си взех 5 пакетчета дъфки орбит и 2 чипса. Отидох до него като бях гушнала покупките.
- Аз съм готова- казах и оставих нещата на казата. Изчаках да ги маркират и извадих портмонето си, за да си платя сметката...
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Mалкото магазинче до гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mалкото магазинче до гората.   Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:41 am

Още преди да е платила подадох една 100$ банктнота. Усмихнах се и казах:
-Закръгли ги - след тези думи наредихме покупките и взех чантите, като попитах:
-Тръгваме ли? - Усмихнах се и зачаках да видим къде ще ме заведат и какви ще са изненадите.
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Mалкото магазинче до гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mалкото магазинче до гората.   Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:45 am

Майкъл плати сметката ми и даде стотачка без да иска да му връщат ресто. Аз го загледах, а той вече беше до врата със всички покупки и ме попита дали ще тръгваме.
- Да хайде. Къде искаш да отидем?-попитах, защото видях, че той е доста развълнуван да се поразходи из Ел Ей.
- Хайде към нас? -попитах и взех нещата си от ръката му.
- Мерси че плати сметката ми. ! -усмихнах се и смигнах няколко пъти с очички.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Mалкото магазинче до гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mалкото магазинче до гората.   Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:47 am

-Няма защо. - казах аз без да обръщам внимание на това, че съм платил сметката:
-Приеми, че сме били на вечеря и аз съм платил в ресторанта.. същото е - след тези думи излязохме от магазинчето и допълних:
-Еми.. Води ме към сладкия си дом - и бавно започнах да крача, но не знаех къде отивам...
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Mалкото магазинче до гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mалкото магазинче до гората.   Mалкото магазинче до гората. Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:52 am

- Моят сладък дом се намира на 45 минути пеш от тук, така че ще извикам такси.- казах и се усмихнах сериозно. Извадих телефона си и набрах номер на такси. Извиках такси и след 3 минути то дойде. Ние иззлязохме към улиците. Майкъл ми направи път да вляза, а след това той седна отпред."УАУ държание на джентълмен"- усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Mалкото магазинче до гората. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Mалкото магазинче до гората.   Mалкото магазинче до гората. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Mалкото магазинче до гората.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пътеката към гората
» Навътре в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Гората-
Идете на: