Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Ресторант "Under the sea" Vote_lcapРесторант "Under the sea" Voting_barРесторант "Under the sea" Vote_rcap 
Cassie Hale
Ресторант "Under the sea" Vote_lcapРесторант "Under the sea" Voting_barРесторант "Under the sea" Vote_rcap 
Rosie Huntington
Ресторант "Under the sea" Vote_lcapРесторант "Under the sea" Voting_barРесторант "Under the sea" Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Ресторант "Under the sea" Vote_lcapРесторант "Under the sea" Voting_barРесторант "Under the sea" Vote_rcap 
Мат Покора
Ресторант "Under the sea" Vote_lcapРесторант "Under the sea" Voting_barРесторант "Under the sea" Vote_rcap 
Виктория Еспино
Ресторант "Under the sea" Vote_lcapРесторант "Under the sea" Voting_barРесторант "Under the sea" Vote_rcap 
Мери Престън
Ресторант "Under the sea" Vote_lcapРесторант "Under the sea" Voting_barРесторант "Under the sea" Vote_rcap 
Адриана Лима..
Ресторант "Under the sea" Vote_lcapРесторант "Under the sea" Voting_barРесторант "Under the sea" Vote_rcap 
Vaughn Murray
Ресторант "Under the sea" Vote_lcapРесторант "Under the sea" Voting_barРесторант "Under the sea" Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Ресторант "Under the sea" Vote_lcapРесторант "Under the sea" Voting_barРесторант "Under the sea" Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Ресторант "Under the sea"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Cassie Hale
The Boss, Актриса
The Boss, Актриса
Cassie Hale


Брой мнения : 212
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011
БФФ: : Rosie Huntington. Адриана Лима, Candice Swanepoel, Алисън Роуз
Брат/сестра: : Мери Вам Пир

Ресторант "Under the sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторант "Under the sea"   Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 12:11 am

Върнете се в началото Go down
https://rpg-los-angeles.bulgarianforum.net
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Ресторант "Under the sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Under the sea"   Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 2:53 am

С Ади влязохме в подводния ресторант.Драпнах и стола и тя седна.Седнах на отсрещния стол и викнах сервитьора,за да си поръчаме нещо.Аз си поръчах Шницел с гарнитура,а Ади шишчета със зелева салата.За пиене и двамата си взехме кока-кола.Замислих се за малко за този Мат Покора.Как не е искал да се възползва от невероятната Адриана.Плюс това е един от най-известните модели в цял свят.Само един мъж ще има възможността да е с нея.След малко ни пристигнаха напитките и казаха,че ще трябва да изчакаме още десет,петнайсе или двайсе минутки за яденето.
-Е идвала ли си тук някога,Ади?-Усмихнах и се след въпроса.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ресторант "Under the sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Under the sea"   Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 3:13 am

Боже какъв мъж.Дръпна ми стола...така на татък.Никой не се е държал с мен така.Казвам ви никой.Леле не можех да спра да го зяпам толкова беше сладък.Надявах се пак да правим секс като се приберем.Сега само трябваше да гледам да се не напие,че иначе аз ще трябва да карам,а ме е страх да возя някой.
-Е не съм идвала тук друг път само съм чувала за това място.Ами ти идвал си тук,Мат?-Май си минахме на имената.Все едно ми е как ще ме нарича е само да не е нещо грубо.
-Е малко е рано да те питам това,но като се приберем искам пак да си правим взаимно удоволствие.-Усмихнах се перверзно.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Ресторант "Under the sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Under the sea"   Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 4:49 am

-Ще правим каквото ти искаш кукличке.-Усмихнах се дяволито и леко започнах да се изнервям от чакане за храната.След пет минути погледнах към кухнята на ресторанта и видях,че сервитьорите идват насам с поръчките ни.
-Е,сладкиш,Бон Апети.-Засмях се.Наистина се надявах яденето да и хареса,защото иначе ще излезе,че съм я завел на некачествен ресторант.А тя си е модел може би си пада по по-добрите неща и по-качествените.Малко ме плашеше това,че тя не спираше да ме гледа,но и от друга страна ми харесваше,защото означаваше,че е луда по мен.Видях,че опита от шишчето си и я попитах:
-Е как е храната?Вкусно ли е?-Усмихнах се,но тази усмивка замря бързо понеже вече ми писна на всеки въпрос да се усмихвам.Това момиче нещо ми повлия.Подсмихнах се на тази мисъл.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ресторант "Under the sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Under the sea"   Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 5:01 am

Ауу порцията ми се състоеше от три шишчета и мнооооого от зелевата салата.Нямаше да изям толкова много,но колкото побера аз се обзалагах на най-много едно шишче и не знам колко салата.И колата може да изпия.Шишчето ми беше доста вкусно реших и на Мат да го кажа тъй като той ми беше задал въпроса дали е вкусно.
-О да много е вкусно и шишчето и салатата.Спокойно.Ами твоя шницел как е?-Усмихнах се този път аз.На него наистина често му се налагаше да се усмихва.От едно време мъничко започна да ме изнервя това.Поядох още малко и от първото шишче както беше разрязано на парчета остана само едно парченце.Колата ми беше малко по-малко от половината,а от салата си имаше да си доям и трите шишчета.Изядох и последното парченце от шишчето и съобщих,че не мога повече.Дори не си допих и колата.Сигурно ще остане разочарован.Хах.Облегнах се и видях,че на него му остава още половин шницел,а гарнитурата беше свършила,защото неговата гарнитура беше малко.
-Ще си доядеш ли шницела или да ставаме и да бягаме пак на някъде?-Засмях се лекичко.
Върнете се в началото Go down
Мат
Актьор
Актьор
Мат


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 15.04.2011
Age : 34

Ресторант "Under the sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Under the sea"   Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 5:25 am

-Ами хайде да бягаме,защото аз пък не си харесах особено шницела.Гарнитурата беше по-хубава.Та миличката ми къде отиваме?У вас или чух,че има хотел "Котва" някакъв нов е.-Облегнах се и любопитно зачаках отговор на въпроса си.Не бях пил много което беше добре,защото знаех,че Ади я е страх да кара други хора.Преди Адрианка да ми е отговорила аз изразих своето мнение:
-Ами аз съм за предложението да се чупим у вас...,но естествено ти ако предпочиташ хотел отиваме там.-Този път се здържах и не се усмихнах,а и видях,че Ади се изнервяше вече от това.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ресторант "Under the sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Under the sea"   Ресторант "Under the sea" Icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 5:31 am

-Ами и аз съм да идем вкъщи.Не ми се ходи в този хотел кой знае пък и колко е добър.Хах.-Още и двамата не бяхме станали от масата и аз си взех малката чантичка и седнах в скута като го целунах страстно и продължително.
-Хайде...да тръгваме.-Двамата излязохме и след малко бяхме в колата и двамата.Преди да тръгнем го целунах отново и пак си се облегнах на седалката.Препасах си колана и Мат потегли към вкъщи.Пристигнахме и двамата се качихме в моята стая.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторант "Under the sea" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Under the sea"   Ресторант "Under the sea" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант "Under the sea"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ресторант "Рататуй"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Алеята на славата-
Идете на: