Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Фото Студиото на Вон Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Фото Студиото на Вон Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Фото Студиото на Вон Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Фото Студиото на Вон Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Фото Студиото на Вон Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Фото Студиото на Вон Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Фото Студиото на Вон Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Фото Студиото на Вон Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Фото Студиото на Вон Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Фото Студиото на Вон Vote_lcapФото Студиото на Вон Voting_barФото Студиото на Вон Vote_rcap 
Cassie Hale
Фото Студиото на Вон Vote_lcapФото Студиото на Вон Voting_barФото Студиото на Вон Vote_rcap 
Rosie Huntington
Фото Студиото на Вон Vote_lcapФото Студиото на Вон Voting_barФото Студиото на Вон Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Фото Студиото на Вон Vote_lcapФото Студиото на Вон Voting_barФото Студиото на Вон Vote_rcap 
Мат Покора
Фото Студиото на Вон Vote_lcapФото Студиото на Вон Voting_barФото Студиото на Вон Vote_rcap 
Виктория Еспино
Фото Студиото на Вон Vote_lcapФото Студиото на Вон Voting_barФото Студиото на Вон Vote_rcap 
Мери Престън
Фото Студиото на Вон Vote_lcapФото Студиото на Вон Voting_barФото Студиото на Вон Vote_rcap 
Адриана Лима..
Фото Студиото на Вон Vote_lcapФото Студиото на Вон Voting_barФото Студиото на Вон Vote_rcap 
Vaughn Murray
Фото Студиото на Вон Vote_lcapФото Студиото на Вон Voting_barФото Студиото на Вон Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Фото Студиото на Вон Vote_lcapФото Студиото на Вон Voting_barФото Студиото на Вон Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Фото Студиото на Вон

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Vaughn Murray
Фотограф и режисьор
Фотограф и режисьор
Vaughn Murray


Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011

Фото Студиото на Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Фото Студиото на Вон   Фото Студиото на Вон Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:00 am

Фото Студиото на Вон Images?q=tbn:ANd9GcQccz8_XrHxbAErIZRkxDUOynuNM680r5czOGroeZuewfP2inhObQФото Студиото на Вон Images?q=tbn:ANd9GcQGe5PA4IebJ28xMos9XhLbW10UdVKGuFLp7G1D-epQgxGEkgH_mA
Фото Студиото на Вон Img_studio
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Фото Студиото на Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото Студиото на Вон   Фото Студиото на Вон Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:14 am

Излязох от гората и се запътих към адреса който беше пратен на смс. Не знаех къде се намира, затова си взех такси. "Сега трябва и таксито да ми се плати"- яд излезе в ума ми, защото винаги когато ми беше забавно, точно тогава имах снимки. Стигнах до даденото място и се запътих към вратата отворих и се качих на 2-рия етаж. "Отново ще ме снимат старци." Отворих и вратата на студиото...
Върнете се в началото Go down
Vaughn Murray
Фотограф и режисьор
Фотограф и режисьор
Vaughn Murray


Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011

Фото Студиото на Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото Студиото на Вон   Фото Студиото на Вон Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:18 am

Тъкмо бях получил работав едно студио и получих поръчка за фотосесия.Наистина не беше наложително да започвам от първия ден,но явно в тази работя няма почивни дни.Влязох в студиото.Беше уютно и приятно имаше много добри приспособления.
Седнах пред лаптопа,който стоеше в ъгъла и започнах да ровичкам из интернет.След малко вратата се отвори и вътре влезе едно момиче.Огледах я.Не знаех с какви дрехи трябва да е,но щом е дошла така явно така трябва да я снимам.Отворих интернет страницата на студиото.(Леле това студио си има и интернет страница) и видях какви снимки трябва да 'и направя.
-Ти сигурно си Мери Вам Пир. - предположих аз,изправих се и се подпрях на малката масичка,на която стоеше компютъра и скръстих ръце пред гърдите си. - Така ли ще те снимам,или ще се преобличаш?
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Фото Студиото на Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото Студиото на Вон   Фото Студиото на Вон Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:28 am

Уау не беше някой идиот, ами едно много готино и симпатично момче. Той предположи, че съм аз и ме попита дали ще се преобличам.
- Да аз съм!-казах и оставих чантата си на един стол. Бях минала през старото студио за дрехите , които трябваше да облека. Те бяха едни къси панталонки съдрани отзад, розов потник и готини сини кецове.
- Да трябва да се преоблека, но къде? -огледах се като с едната си тъка дръшах дрехите, а с другата си хванах кръста като седях в сериозна поза.
- Ам може ли да знам името ти? -усмихнах се...
Върнете се в началото Go down
Vaughn Murray
Фотограф и режисьор
Фотограф и режисьор
Vaughn Murray


Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011

Фото Студиото на Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото Студиото на Вон   Фото Студиото на Вон Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:34 am

Усмихнах се.
-Аз съм Вон Мъри! - представих се набързо аз и'и показах къде е съблекалнията.След малко тя тръгна натам с дрехите си.
Огледах помещението и оправих малко студиото.Когато се върнах,тя беше наистина великолепна.Изглеждаше добре в дрехите си.
-Добре изглеждаш! - казах.И 'и показах къде трябва да застане.Когато застана при прожекторите аз започнах да снимам. - Защо реши да си модел? - попитах.Можех да попитам и други въпроси,като за коя агенция се снима,на колко години е и т.н.,но всичко това го имаше във визитката 'и в интернет,и тези неща вебе не ми бяха толкова интересни.Важното беше защо е тук.
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Фото Студиото на Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото Студиото на Вон   Фото Студиото на Вон Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:41 am

Момчето се казваше Вон. Той ми показа съблекалнята. Аз тръгнах натам като отново започнах да тананикам песничката"Нека бъде лято". Преоблякох се и започнах да треперя от студ.
- А така не знаех, че от професията си мога да настина- казах си като седях пред огледалото. След малко излязох, а Вон ми каза че изглеждам добре.
- Благодаря! - благодарих и застанах пред камерата.
- Не съм решила аз.- казах отегчено.- На един филм в който участвах направих униклни снимки и тогава ми бяха предложили. Отначало сама се бях навила, но после исках да се откажа и сега по нареждане на майка си съм такава-поех си дъх-, но започва да ми харесва- усмихнах се..

Върнете се в началото Go down
Vaughn Murray
Фотограф и режисьор
Фотограф и режисьор
Vaughn Murray


Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011

Фото Студиото на Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото Студиото на Вон   Фото Студиото на Вон Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:47 am

Щракнах няколко снимки,и я накарах да смени позата.
-Наистина е много хубава професия. - казах аз.Продължих със снимките.Тук наистина беше студеничко.Но не знаех къде е парното.Или поне къде има печка на ток. - Извинявай,ако ти е студено,просто съм нов в това студио и малко бавно свиквам с нещата,дори и аз не знам къде е печката... - засмях се.
Видях,че започва да се отегчава,затова аз се засмях.
-Спокойно почти свърших. - трябваше да направя 6 снимки,но аз направих 7,защото според мен едната не се получи много добре.А и все пак това е първата ми фотосесия... - Готова си. - казах бодро.
Тя отиде да се преоблече.
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Фото Студиото на Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото Студиото на Вон   Фото Студиото на Вон Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:52 am

Той се огледа за нещо което да ни стопли. Започнах да правя грозни физиономии. Отегчих се и на една от снимките бях ужасна. Като се видях ми се повдигаше. Вон свърши, а аз се преоблякох. Отидох в съблекалнята махнах дрехите за снимките и облякох дънките и якето си. Забравих дрехите там.
- Готова съм- казах и взех чантата си.
- А не всъщност не съм- върнах се в съблекалнята, сгънах забравените дрехи и си сложих гланц.
Върнете се в началото Go down
Vaughn Murray
Фотограф и режисьор
Фотограф и режисьор
Vaughn Murray


Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 29.03.2011

Фото Студиото на Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото Студиото на Вон   Фото Студиото на Вон Icon_minitimeСря Мар 30, 2011 2:55 am

След малко тя се преоблече и реши да си тръгва.
-Добре,дано се видим отново...беше хубаво да се работи с теб,наистина! - усмихнах се аз и отново седнах пред лаптопа.
Пратих снимките,а една от тях принтирах и я закачих на стената.Щях да си спомням за този ден,наистина много пъти.Накрая ми омръзана и реших да се прибирам в нас.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фото Студиото на Вон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фото Студиото на Вон   Фото Студиото на Вон Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фото Студиото на Вон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Студиото за татуировки!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Студио за фотосесии-
Идете на: