Los Angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles

Добре дошли в L.A. Няма да съжелявате, ако натиснете бутончето Rеgister! :D
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Кристчън Симпсън!
Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Авг 25, 2011 1:31 am by Кристчън Симпсън

» ФОРУМЪТ СЕ ЗАВРЪЩА!!
Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 3:54 pm by Бела Де Равин

» Търси се клюкарка!
Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:24 am by Cassie Hale

» ВАЖНО към админите
Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:18 am by Cassie Hale

» Плажната ивица
Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 1:54 am by Ellie Claire

»  Какво "казва" аватара на предишния?
Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 11:45 pm by Ellie Claire

» Тази или онази известна личност?
Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 5:29 pm by Джейсън Уинчестър

» Да броим до 100
Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

» преди да натиснеш си намисли едно число от 1 до 10
Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeНед Юни 26, 2011 4:33 pm by Мери Престън

Top posters
Мери Вам Пир
Къщата на Мери и Мат! (+16) Vote_lcapКъщата на Мери и Мат! (+16) Voting_barКъщата на Мери и Мат! (+16) Vote_rcap 
Cassie Hale
Къщата на Мери и Мат! (+16) Vote_lcapКъщата на Мери и Мат! (+16) Voting_barКъщата на Мери и Мат! (+16) Vote_rcap 
Rosie Huntington
Къщата на Мери и Мат! (+16) Vote_lcapКъщата на Мери и Мат! (+16) Voting_barКъщата на Мери и Мат! (+16) Vote_rcap 
Майкъл Уестън
Къщата на Мери и Мат! (+16) Vote_lcapКъщата на Мери и Мат! (+16) Voting_barКъщата на Мери и Мат! (+16) Vote_rcap 
Мат Покора
Къщата на Мери и Мат! (+16) Vote_lcapКъщата на Мери и Мат! (+16) Voting_barКъщата на Мери и Мат! (+16) Vote_rcap 
Виктория Еспино
Къщата на Мери и Мат! (+16) Vote_lcapКъщата на Мери и Мат! (+16) Voting_barКъщата на Мери и Мат! (+16) Vote_rcap 
Мери Престън
Къщата на Мери и Мат! (+16) Vote_lcapКъщата на Мери и Мат! (+16) Voting_barКъщата на Мери и Мат! (+16) Vote_rcap 
Адриана Лима..
Къщата на Мери и Мат! (+16) Vote_lcapКъщата на Мери и Мат! (+16) Voting_barКъщата на Мери и Мат! (+16) Vote_rcap 
Vaughn Murray
Къщата на Мери и Мат! (+16) Vote_lcapКъщата на Мери и Мат! (+16) Voting_barКъщата на Мери и Мат! (+16) Vote_rcap 
Candice Swanepoel
Къщата на Мери и Мат! (+16) Vote_lcapКъщата на Мери и Мат! (+16) Voting_barКъщата на Мери и Мат! (+16) Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Сря Мар 30, 2011 2:16 am

 

 Къщата на Мери и Мат! (+16)

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 3:03 am

След като Мери остава почти 3 години в хотел, тя намира идеалният дом за нея.

Къщата отвън:
Къщата на Мери и Мат! (+16) 2367037e

Къщата вътре:
Къщата на Мери и Мат! (+16) Modular-staircase-rintal

Спалнята ни:
Къщата на Мери и Мат! (+16) 2255170558-509f3eac0a-thumb

Спалята за гости:
Къщата на Мери и Мат! (+16) Bedroom1

Банята:
Къщата на Мери и Мат! (+16) Laufen-bathroom-mimo-1

Допълнителната баня:
Къщата на Мери и Мат! (+16) Laufenmimobathtubs554x367-thumb

Кухнята:
Къщата на Мери и Мат! (+16) 7060_big

Холът:
Къщата на Мери и Мат! (+16) 0205173238


Последната промяна е направена от Мери Вам Пир на Пон Апр 18, 2011 4:10 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:55 am

Стигнах ме пред нас, а аз на свой ред още като се качих в таксито си приготвих пари. Таксито спря, а аз подадох парите на шофьора. Той ми каза, че момчето е платило. Аз му благодарих и му казах лека вечер. Майкъл беше слязъл и ме изчака с нещата.
- Пак изпревари- усмихнах се и след това тръгнах към вратата на къщичката ми. Отключих вратата и влязох. Светнах лампите и влязох.
- Влизай-поканих Майк...
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 5:57 am

Той подсвирна и затвори вратата след себи си, като я бутна леко с крак, за да не се трясне силно. Огледа се и каза:
-Найс плейс.. - след тези думи се огледа и каза:
-Еми.. да оставим покупките в хладилника и съм свободен.. така де.. ще може да ме разведеш из къщата.. да ми покажеш каквото искаш и какво не трябва да пипам и вижда... и това е.. а да.. и задължително да си взема един душ..
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:02 am

Засмях се миличко. Тръгнах към кухнята и показах хладилника.
- Остави там йогурта.- усмихнах се. ой започна да го нарежда, а аз отидох и му помогнах. Свършихме с това.
- Ъмм ела с мен.- качих се на втория етаж и показах стаята му и банята му, където всъщност аз спях, защото моята стая бе все още в ремонт. Но без да казвам нищо, реших да спа долу на дивана.
- Ето я стаята и банята ти- издишах...
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:08 am

Той огледа стаята и каза:
-Ами.. ти къде ще спиш? - след което без никакъв срам започна да се съблича пред нея. Остана само по едни боксерки и влезе в банята. Пусна си душа и докато се стопли водата допълни:
-Защото, като огледах в тази спалня е спано скоро, а в тази къща си само ти. Това значи, че ти ме сложи в собственото си легло и сигурно стаята за гости не е в ред или ти си в стаята за гости. Сега сигурно мислиш да спиш на дивана, но няма да ти позволя.. аз съм гостенина и казвам " Ще спиш в леглото, а аз.. ще спя на дивана.. освен ако не искаш да спим в едно легло" - след тези думи той вече беше под душа, подаде се лекичко и попита:
–Е? Какъв е отговора?
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:12 am

Уау все едно четеше мислите ми. Той се съблече пред мен и влезе в банята. Трябваше да избирам да спа с него или той да спи долу. Щеше да е неудобно той да е гост а аз да му кажа да спи на инзи ръбест диван.
- Ами няма такъв вариант, но аз ще спа долу. Точка по въпроса- "Искам с него, ще звучи глупаво иначе ако му кажа с теб"
Седнах на леглото и слушах как водата падаше по пложките на розовата ми баня.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:14 am

След няколко минути водата спря. Завесата се дръпна и той стоеше обвит само с една кръпа до кръста. Изгледа я любопитно, а капките се стичаха по тялото му. Той се усмихна и каза:
-А-а-а. Не.. Или аз ще спя на дивана, за да съм по-близко до Йогурт-а или няма да спя... - след което я погледнах:
-Избираш ръбестия диван, а не това красиво меко легло.. не мерси.. няма да ти го позволя.. Спал съм и на по-лоши места, така че.. Това не е проблем за мен.
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:18 am

- Да бе да утре във вестника искаш да пише "Актрисата Мери Вам Пир приюти гост и го остави да спи на дивана". Аз съм долу или тук , но ти си ня земята- зсмях се.
- А за йодурта ти ще донесем няколко кутийки- станах и се запътих към кухнята.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:20 am

Той загледа дрехите си и си каза:
-По-добре да си стоя по кърпа - след което седна на леглото и зачака Мери. Огледа стаята и допълни:
-100% ще спя на дивана.. - след което издиша тежко и извика лекичко:
-Ако може моя да е с боровинки..
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:23 am

- Имаш и претенции- извиках отдолу. Качих се горе и му подадох един йогурт с боровинки.
- Заповядай- взех пижамата си и чершафи.
- Лека нощ, Майкъл- пратих му въздушна целувка и фръцкайки отидох долу.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:31 am

Майкъл я гледаше тъпо, докато тя слизаше надолу. Остави си Йогурта на нощното шкафче и каза:
-Да бе.. Аз.. Шпионин от 20 години да и се дам.. пхах - след тези думи той тръгна по стапалата след нея. Тихичко се приближи без да го чуе, но точно когато се доближи кърпата му се закачи в едно шкафче и падна. Той погледна на долу, зачуди се и след това се усмихна още по самодоволно. Бавночко легна до нея и каза:
-Ако искаш може да ти дам да легнеш върху мен.. по-мек съм.. на дадени места - и усмивката не изчезна от лицето, а когато той се долепи до нея тя можеше да усети че кърпата я няма..
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:36 am

Вече бях легнала и гледах телевизор. След малко Майк тихочко дойде до мен без да разбера и легна на дивана до мен. Обърнах се и отворих очите си. Малко се изплаших
- От къде се взе- попитах и се надигнах малко. - Все тая- обърнах се надругата страна, а след малко Майк се доближи към мен. Усетих, че е чистогол, кърпата му я нямаше.
- О боже мой- обърнах се пак към него. Той се смееше.
- Не благодаря или пък по-точно ще си помисля. - усмихнах се.
- Тук е тясно такаче може да отидеш горе- подхилих се и му направих физиономия...
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:39 am

Той я изгледа и каза:
-Горе ми е много топло.. Тука си ми е добре.. И ми е мекичко.. - след което я загледах и попитах:
–А ти.. ако ти е тясно може да отидеш горе.. Там е меко и приятно.. точно като за момиче.. Спак съм в обор с две кучета на главата ми.. така че не се притеснявай за мен.. Дивана ще е като рай.. - след тези думи я загледах и попитах:
-Но пък ако искаш може да се натискаме двамата... под натискаме не знам какво ще си помислиш, но нямам претенции..
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:43 am

Майк наговори цял куп неща.
- А според теб шпионче под натискане какво разбирам само на 18 съм !- присфих очи и захапах устни.
- И се загледах в телевизора така че няма да отида горе.- излъгах, защото не исках да го испускам или по точно да пропусна натискане.
- Ами ти какво имаше предвид под думата"натискане"- направих с ръце на думата натискане къвички.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:47 am

Той я загледа и каза:
-Еми.. - след което се завъртя така, че да е отдолу, прегърна я и тя усети как тялото и прилепна до неговото. През тънката си нощничка можеше да усети всяка част от тялото му, а най-вече тези, който са по-твърди. Погледна я в очите и каза:
-Виж сега.. натискането във речника на възрастните е като голяяма прегръдка, а натискането в речника на тийнеджърите е нещо от рода на - той започна да се приближава и точно преди да я целуне допълни;
-Точно това.. възбуждане - и се ухили. Отпусна се на дивана и попита:
-Ти кое натискане искаш? Да те гушкам като баба ти или като.. гаджето ти?
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:52 am

Телата ни приляпнаха едно до друго и Майк застана отдолу, така че аз да усещам през ношничката си всички части от тялото му.
- Нямам гадже ама искам да като него- усмихнах се и любопитно попитах:
- На колко си?- погледнах го и зачаках отговор...
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 6:58 am

Той се замисли и каза:
-Еми.. попринцип на 42 човешки.. - след което се усмихна и попита:
-Но ако ти кажа, че съм вампир който е на 669 години.. Ще ми повярваш ли? - след тези думи я загледах и зачаках отговора..
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:01 am

Той каза че е вампир, а аз бях чела в един сайт че съществуват.
- Ами мисля, че да, незнам! Но наистина ли си на 42 човешки!- казах спокойно.
Облегнах се на гърдите му и притворих очи...
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:03 am

Той се отпусна и каза:
-Ами да.. дядо съм.. не съм като за теб.. - след тези думи се ухили и си каза "поне е на меко - Загледа я и каза:
-Но и наиситна съм на 669 вамписки.. така де.. надявам се да не е проблем, защото не хапя - ръцете ми нежно я прегърнаха и усетих как тя стоеше отпусната, дали щеше да приеме тая новина добре..
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:07 am

- Няма да пиеш кръв от мен нали- попитах като усетих. че седя в една много нежна прегръдка.
- Не не си дядо. Изглеждаш много млад. Имаш супер здраво тяло. - казах и обърнах главата си на другата страна. Дръпнах ношничката си малко на долу под дупето ми...
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:09 am

Той се усмихна и каза:
-Спокойно.. няма да ти направя нищо.. освен ако не искаш някой специални поръчки - след което я загледах и допълних:
-Но си твърде млада за тези работи. По-добре да си играем, като деца... - след това я погледнах:
-Или като татко и дъщеря..
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:11 am

Усмихнах се и се сетих за баща ми който от 1 година нито ме е виждал нито чувал. Изобщо не му пука за мен. Пък да не говорим за майка ми. Очите ми се насълзиха.
- Ами да може да си играем на тате и дъщеря- усмихнах се и изтърках сълзата от едното си око...
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:13 am

Той я гушна и попита:
-Та...сега.. дъще.. Как ти мина деня? Някой ядосвал ли те е? Искаш ли татко да заложи C4 на някой на вратата и когато отвори бум, за да разбере повече да не те закача.. ако е цял? - след тези думи се засмя и допълни:
-Съжелявам.. не съм добър баща...
Върнете се в началото Go down
Мери Вам Пир
Фотомодел и актриса
Фотомодел и актриса
Мери Вам Пир


Брой мнения : 483
Reputation : 1
Join date : 28.03.2011
Age : 31
Местожителство : Л.А^^
БФФ: : Алисън Роуз, Виктория Еспино, Baby Doll, Адриана Лима, Vaughn Murray
Брат/сестра: : Серина Ван Дер Уудсен

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:16 am

Разсмях се и се сгуших още повече.
- Не точно таакъв баша искам да ме разсмива и да е вампир- засмях се леко и му се усмихнах като го погледна.
- Денят ми мина добре. Имах снимки и после исках да ви видя но намерих само теб тате!
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уестън
Шпионин
Шпионин
Майкъл Уестън


Брой мнения : 118
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:20 am

Той се почеса и каза:
-Добре.. а искаш ли да видиш нещо, което е ултра яко? - след тези думи той я загледа в очите и доплни:
-Но трябва да обещаеш, че няма да се смееш и че ще си кажеш мнението за това.. - след тези думи татенцето зачака отговора й..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Мери и Мат! (+16) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мери и Мат! (+16)   Къщата на Мери и Мат! (+16) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Мери и Мат! (+16)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Адриана Лима :)))
» Къщата на Бейби Дол
» Мери Престън
» Къщата на Алисън
» Банкова сметка № 002 (Мери Вам Пир)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Los Angeles :: Къщите-
Идете на: